Eklenti isteği Xenforo 2.0 ücretsiz benzer konular eklentisi yok mu?

mynameis

Aktif kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Merhaba, xenforo 2 için benzer konular eklentisi yok mu? Bir tane var ama 25 dolar istiyor. Xenforonun da en kötü yanı her eklentinin ücretli olması. xenforo yazılımcıları bu konuyu çözmezse, daha da bu forumu kullanmayacağım. Orjinal lisans kullanalım wareze bulaşmayalım diye lisans alıyoruz, basit bir benzer konular eklentisi için de 25 dolar ödeyeceksem, benim bu yazılımı kullanma gibi lüksüm yok. Para ile lisansını aldığım forum yazılımına da benzer konular eklentisinin warezini kurmanın da bir anlamı yok, çünkü bu şekilde de wareze bulaşmış olacağım.
 

Mehmet65

Kullanıcı
xF 1 kullanıcı
Web sitesi
www.mutemetler.com
Benim için yazmadığını biliyorum bir şeyin zamanı gelince o şey yapılır muhtemelen işleri yoğunluğu olduğu için unutmuş olabilir dedim."Ocak ayından sonra yakında dediğiniz yakın gelmedimi" demeniz biraz garip geldi açıkçası
"Ocak ayından sonra yakında dediğiniz yakın gelmedimi" yazmak ayrı bir anlam, "Ocak ayından sonra yakında dediğiniz yakın gelmedimi:)" yazmak ayrı bir anlam taşır. Gülücük çok şeyi değiştirir. Bence gereksiz bir tartışma açıyorsunuz. Sizin yazınızdaki eleştiri arkadaşın gülerek yazmış olduğu yazıyı hak etmiyor.
Yazılarda noktalama işaretleri bile çok anlam katar. O yüzden eleştirirken kişinin yazdığı yazının anlamını iyice düşünün derim.