Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.1 Eklenti Xenforo 2.0 - 2.1 Seo 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Hayır hocam direk kod ile mesaj içeriğini değiştirmediğimiz için sadece görsel bir gizleme yaptığımız için yanlızca bizler blurlu görüyoruz yani içerik aynı içerik ve google botları içerik odaklı indexleme yaptığı için içeriği görebiliyor.

Hocam bu denendi mi yani google botlarıyla alakalı 1-2 ay sonra sorun yaşamayalim :)

Merhaba,
Benim forumda kayıt ol görseli ortada çıkmıyor, bu kayıt ol görseline tıklandığına kayıt olma alanına gidebilir mi acaba?
kayıtlı ol görselindeki css kodlarını kendi forum boyutlarınıza göre düzenleyebilirsiniz nerede konumlandırmak isterseniz.
bunun haricinde şuan için resim olarak ekranda gösterdiğimiz için kayıt ol sayfasınatıklayıp yönlendirme düşünmedim ama bunuda en yakın zamanda yapıp güncelleme oalrak eklemeyi düşünüyorum

Hocam bu denendi mi yani google botlarıyla alakalı 1-2 ay sonra sorun yaşamayalim :)
Kesinlikle sorun olmaz ben kefilim kendi sitelerimde aylardır kullanıyorum gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Hatta garanti olsun istiyorsanızda google gibi getir veya google botları gözünden gör tarzı seo araçları ilede bunu test edip içinizi rahatlatabilirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: Sis
Kesinlikle sorun olmaz ben kefilim kendi sitelerimde aylardır kullanıyorum gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Hatta garanti olsun istiyorsanızda google gibi getir veya google botları gözünden gör tarzı seo araçları ilede bunu test edip içinizi rahatlatabilirsiniz :)

Hocam işlev olarak harika iş görüyor fakat. Misafir üye kayit olmak istediginde mailden onayını yapmadan Onay Bekliyor haliyle içerikleri görüyor. Bunun içinde blur olarak nasıl ayarlayabilirim ?

Hocam işlev olarak harika iş görüyor fakat. Misafir üye kayit olmak istediginde mailden onayını yapmadan Onay Bekliyor haliyle içerikleri görüyor. Bunun içinde blur olarak nasıl ayarlayabilirim ?
bunun için onaylı üye olup olmadığını sorgulayan bir if yapısı gerekicek buna bir bakmam lazım hocam

• Beğen
bunun için onaylı üye olup olmadığını sorgulayan bir if yapısı gerekicek buna bir bakmam lazım hocam

Sana zahmet olucak ama hocam :) senden haber bekliyorum. Mail onayi yapmadan biseyler koparmaya çalışan uyanıklar blurlasak harika olacak :)

bunun eklentisini buldum Increase Registrations by Blurring Post Text 1.1.2

• Beğen
bunun eklentisini buldum Increase Registrations by Blurring Post Text 1.1.2

Forumun içinde yeterince eklenti oldu hocam aslında caca120 caca120 hocanın vermiş olduğu kodların içerisine bi ayar verilirse daha basit ve sağlam olacağına inanıyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.