Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Xenforo 2.0 - 2.1 Seo Dostu İçerik Gizleme

XenForo 2.1 Xenforo 2.0 - 2.1 Seo Dostu İçerik Gizleme 1.0.0

indirmek için izniniz yok

caca120

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
caca120 Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Xenforo 2.0 - 2.1 Seo Dostu İçerik Gizleme - Google botlarına engel olmadan yalnızca ziyaretçilere içerik gizleme yöntemi...

Birçok forum sahibinin eklentiler veya direk post_macros şablonuna gömülen içerik gizleme kodları sebebiyle google'da index alamama sorunları ile karşı karşıya kaldığını gördüm ve bu yüzden hem içeriğini ziyaretçilerine gizlemek isteyen hemde google açısından seo dostu bir gizleme yöntemini ve bunu şık eklemeler ile nasıl kullanabileceğimizi anlatmak istedim.

Tasarım ve ekleme kısmına geçmeden önce içerik gizleme kodlarını ve kullanımını sizlere anlatmak istiyorum...

Admin panelimize...
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

radofam54

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Hocam uyari resmi yerine h2 h3 boyutunda bir yazi yazdiramaz miyiz

caca120

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Hocam uyari resmi yerine h2 h3 boyutunda bir yazi yazdiramaz miyiz
Birçok farklı tasarım yoluna gidilebilir tabiki fakat şeffaf bir arka plan üzerinde logo ve güzel bir yazı stili hoş durduğu ve kendim kullandığım için bu şekilde sundum ama isteğe göre yazı ve farklı tasarım şekilleride yapılabilir.Şuan için bahsettiğin gibi bir çalışma düşünmedim olursa mutlaka güncelleme yaparım kaynak içeriğinde

radofam54

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Birçok farklı tasarım yoluna gidilebilir tabiki fakat şeffaf bir arka plan üzerinde logo ve güzel bir yazı stili hoş durduğu ve kendim kullandığım için bu şekilde sundum ama isteğe göre yazı ve farklı tasarım şekilleride yapılabilir.Şuan için bahsettiğin gibi bir çalışma düşünmedim olursa mutlaka güncelleme yaparım kaynak içeriğinde
Eline saglik hocam.

caca120

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
blur yaptık ama google botları nasıl görecek içeriği botlar da ziyaretçi olarak algılanmıyor mu
blur yaptık ama google botları nasıl görecek içeriği botlar da ziyaretçi olarak algılanmıyor mu
Hayır hocam direk kod ile mesaj içeriğini değiştirmediğimiz için sadece görsel bir gizleme yaptığımız için yanlızca bizler blurlu görüyoruz yani içerik aynı içerik ve google botları içerik odaklı indexleme yaptığı için içeriği görebiliyor.

muratovski

Yeni kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Merhaba,
Benim forumda kayıt ol görseli ortada çıkmıyor, bu kayıt ol görseline tıklandığına kayıt olma alanına gidebilir mi acaba?