Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF 2.0 Eklenti Xenforo 2.0.0 geliştirici önizleme 1 yayınlandı

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
XenForo 2.0.0 Geliştirici Önizleme 1 Yayınlandı
Bu, alfa düzeyinde bir sürümdür. Üretimde kullanmayın. Bu sürümü indirmeden önce aşağıda listelenen kısıtlamaları anlayın.
XenForo 2.0.0'ın ilk geliştirici önizlemesinin kullanıma sunulduğunu duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Etkin bir lisansa sahip herhangi bir müşteri bunu indirebilir. Bununla birlikte, bu sürümü indirmeden önce bu kısıtlamaları anlamak çok önemlidir:

• Bu sürümde yükseltme yapamazsınız. Yalnızca yeni bir yükleme yapabilir (kullanılmayan bir veritabanına).
  • Bu sürümden çıkamayacaksınız. Sonraki geliştirici önizlemeleri yeni bir kurulum gerektirir. Bir geliştirici önizlemesinden bir beta ya da diğer sürüm yükseltmeyi desteklemeyiz.
  • Bu sürümü kurmak ve kurmak için dosyaları manuel olarak düzenleme, dosya izinlerini değiştirme ve komut satırından PHP'ye erişme konusunda rahat olmalısınız. Bunu harici bir sunucuya kurmak isterseniz, SSH erişimine gereksiniminiz çok yüksektir.

Bu sürüm öncelikle, yeni XenForo 2 kodunu anlamaya ve bunun için eklenti yazmaya denemeye başlamalarını sağlamak için XenForo eklenti geliştiricilerini hedef alıyor. Bunun ötesinde hevesli meraklıları, kutudan çıkarılanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu işlevselliği test etmek için bu sürümü yüklemekten mutluluk duyuyoruz. Bununla birlikte, yukarıdaki gerekliliklerden / kısıtlamalardan memnun değilseniz denemeniz için bir beta sürümü beklemenizi öneririz.

Yinelenmek için bu sürümü üretimde kullanmamalısınız. Geliştirici önizleme sürümü içerisinde oluşturduğunuz tüm veriler daha sonraki sürümlerde yeniden yüklenmesi gerekeceğinden kaybolacaktır.

Bu geliştirici önizleme sürümlerinin ilkidir. Sıklıkla daha fazla serbest bırakılacak. Geliştirici önizleme eyaletinden memnun kaldık, "standart" beta sürecine geçmeyi düşünüyoruz.​

XenForo 2.0 gereksinimleri

Karşıdan yüklemeden önce aşağıdaki gereksinimleri karşıladığınızdan emin olun:
  • PHP 5.4+
  • MySQL 5.5+
  • Currently the same PHP modules as XenForo 1, though cURL may potentially be added as a requirement.
XenForo 2.0'ı İndirme
Bu (ve gelecekteki) XenForo 2.0 sürümlerini başka bir sürümü indirdiğiniz gibi indireceksiniz. Müşteri Bölgenize giriş yapın ve lisanslarınızdan birinde bulunan indir seçeneğini tıklayın. Etkinse, sürümü geliştirici önizlemesine değiştirme seçeneğine sahip olursunuz.
Yeni kurulum yapacağınız için "Yalnızca yükseltme paketini indir" seçeneğinin seçili olmadığından emin olun.​

Yükleme ve geliştirici belgeleri
Geliştiricilerin XenForo 2'deki yeni kavramları anlamalarına yardımcı olacak bazı başlangıç belgelerini hazırladık. Bu, yükleme işlemini de kapsar. Bu dokümantasyon, süregelen sürekli yeniden işlenecek ve genişletilecek bir iş olarak değerlendirilmelidir.

Dokümantasyon ve kurulum kılavuzunu kullanmaya başlayın: Getting started - XenForo 2.0 Documentation

Hata raporları ve geliştirme soruları

Bu demo yüklemesini geliştirici önizlemesiyle kullanmaya devam edeceğiz.
Geliştirici önizlemesinde bulduğunuz tüm hatalar, hata forumunda burada yayınlanmalıdır. Geliştirme ile ilgili sorular için, yeni bir gelişim soruları forumu ekledik.

Geribildirimde bulunulması gereken herhangi bir geri bildirim, geribildirim ve yorumlarda bulunmalıdır. Eskiden olduğu gibi, tam üfleme önerileri ana XenForo topluluğunda kalmalıdır.​

LaDezs LaDezs
dostum ben bunu cepanele attım subdomainde açtım bi türlüde kuramadım gitti nedenseya bi el atarmısın rica etsem

Kurulum için sunucuya ROOT yetkisi gereklidir.
Şu an için sadece geliştiricileri için yayınlandı bu nende ile kurulum biraz zor ...

trafikci258 trafikci258; Normal hostinglerde yetkilendirme sorunu oldugundan kurulum yapamazsın dostum ama sana ait bir vps -vds veya root girişi olan bir cihazin varsa her türlü kurulum yapabiliriz yardımcı oluruz : ) eTiKeT™ eTiKeT™ Hocamin dediği gibi adamlar geliştirmek için yayınladilar kurulum bilindik kurulumlar dişinda olmus :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.