Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kullanım tekniği Xenforo 1'den xenforo 2'ye nasıl geçilir,nasıl upgrade yapılır ?

Xenforo 1'den xenforo 2'ye nasıl geçilir,Nasıl upgrade yapılır ? - Xenforo 1'den xenforo 2'ye nasıl geçilir, sürüm nasıl yükseltilir ? Resimli detaylı anlatımı.

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

Xenforo 1'den xenforo 2'ye nasıl geçilir,Nasıl güncelleme yapılır ?
Malum xenforo beta 3 ile artık iyiden iyiye xf2 dağıtımına başladı. Ve artık çok tavsiye edilmese de xenforo 1 xenforo 2 yükseltebilir,güncelleyebilirsiniz.
Eğer anlatacaklarımı eksiksiz yapacak olur iseniz geçiş işleminde hiç bir sorun yaşamazsınız.​

Bu adımlara başlamdan önce iki çeşit güncelleme yapabiliriz.
1. Çalışan forumu direk güncelleme
2. Çalışına...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Videolu bir anlatım da eklenebilirse, süper olur :)

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam hatayı düzelttim sıkıntı yok. Şu an forumda her şey normal seyrinde hatasız. Forum anlatımlarınız süper yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Şu an kullandığım versiyon xenforo 2.1 yani kurulumdan beri iki versiyon geçtim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.