Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

xenfore uyumlu sunucu kontrol panel önerisi free ?

fearles1453

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar xenfore uyumlu
free kontrol panel önerileriniz var mi bu daha iyi ve smtp yonunden sıkıntı cıkarmaz hızlı dedıgınız .

Plesk öneririm çok kullanışlı 15 günde bir free trial key veriyorlar full özellik bedava kullanabilirsin.

Tabi vps- vds sunucular kullanıyorsan..
Ssh üzerinden

Kurulum yapmayı bilmiyorsan gösterebilirim iyi forumlar dostum :)

Plesk öneririm çok kullanışlı 15 günde bir free trial key veriyorlar full özellik bedava kullanabilirsin.

Tabi vps- vds sunucular kullanıyorsan..
Ssh üzerinden

Kurulum yapmayı bilmiyorsan gösterebilirim iyi forumlar dostum :)
knk plesk iyide cok uraşamam ki öle :D 15 günde bir

vds kullanıyorum almanya tr aldım dgn dan 8x8x 75 ssd

knk plesk iyide cok uraşamam ki öle :D 15 günde bir

vds kullanıyorum almanya tr aldım dgn dan 8x8x 75 ssd
Yok ya hiç uğraştırmıyor şahsen sunucu kontrol panelime her hafta girip tarama yaptığım için lisans kodu yazmak en fazla 1 dk kanı alır.. :)

Bu arada sunucu özelliklerin iyi şahsen ben plesk kullanıyorum çokda sağlam yazılım..

Yok ya hiç uğraştırmıyor şahsen sunucu kontrol panelime her hafta girip tarama yaptığım için lisans kodu yazmak en fazla 1 dk kanı alır.. :)

Bu arada sunucu özelliklerin iyi şahsen ben plesk kullanıyorum çokda sağlam yazılım..
anladım knk bi bakalım kullandım onuda 15 20 gün tam xenfore lik sunucu ama dur bakım lisans işini otomatik halledebilecek bir sistem vardı

Plesk Candır gerisi heyecan 7.senemizdeyiz default kurulum bile işinzi sorunsuz görür optimizasyon yapilinca tadından yenmez.

ama ücretli malesef ücretsiz panel istiyorsanız en ideal'i cyber panel performans anlamında.
alternatif 2. panel önerimisi CWP centos webpanel :) buda ücretsiz kullanılabilir.

Plesk Candır gerisi heyecan 7.senemizdeyiz default kurulum bile işinzi sorunsuz görür optimizasyon yapilinca tadından yenmez.

ama ücretli malesef ücretsiz panel istiyorsanız en ideal'i cyber panel performans anlamında.
alternatif 2. panel önerimisi CWP centos webpanel :) buda ücretsiz kullanılabilir.
suanda free lisansla idare ediyorum gayet iyi sıkıntısız uyumlu :D 15 günde bir onu eklerız 2 dk :f

Vesta panel üzerine nginx+php-fpm tavsiye ederim performans olarak litespeed'i aratmayacaktır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.