Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? XenFooter Eklentisi

Nokta

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
buradaki eklentiyi kurduktan sonra aktifleştirmek için üye gruplarına izinden harici bir işlem varmı? yapmamız gereken

Xen 2.1 deki bütün eklentileri %80'i 2.2 dede çalışıyor, bazı eklentiler çalışmıyor. Daha önce bu şekilde eklenti çok kurduğum için yazdım. daha önce böyle işlem yapmadıysanız bunu bilemem. Xenforo hakkında aşırı teferruatlı bilgiye sahip değilim. Ama kendimce istediğimi yapıyorum. Ama başka çözüm yollarına bakacağım.

bende sasırdım dostum sen işi bilen adamsın yani. Sürümden dolayı çalışmıyor baska bir acıklaması yok bu net. ☺️

bende sasırdım dostum sen işi bilen adamsın yani. Sürümden dolayı çalışmıyor baska bir acıklaması yok bu net. ☺️
ya xen'de geriyim :) okadar düşmedim üzerine vbulletin olsa :) ki 3 yıldır bakmıyorum. Buradaki sevdiğim bir arkadaşım xenforo'yu aşıladı bana :) arada işime yarayacak kadar :) birde, bi ara göründü footer sonra gitti, yada ben oruçlu baktım hiç çalışmadı bana öyle geldi. :)

Az önce de yazdım fakat dikkatli okumadınız sanırım.
XenForo 2.2.3 sürümünde çalışan birçok eklenti ve tema 2.2.4 sürümünde sorunlar çıkardı ve güncellenmesi gerekti.
xenforo 2.0.0 sürümünde çalışan bir eklenti şuan 2.2.4 sürümünde çalışıyor.
Xenforo güncelleme yaptığında eklentinin veya temanın şablonlarında, o eklenti yada temanın işlevine mani olacak bir durum yok ise isterse xenforo 10.x.x sürümü çıksın sorun olmaz. ama eğer mani olan bir durum var ise 2.2.3 den 2.2.4 e geçerken bile sorun yaratır. sürüm numarası olarak da bakmayın 2.2.3 den 2.2.4 olmazda 2.2.3 patch 1 olur veya 2.2.3a olur. Önemli olan şablona olan etki durumu :)
Umarım anlatabilmişimdir.

Az önce de yazdım fakat dikkatli okumadınız sanırım.
XenForo 2.2.3 sürümünde çalışan birçok eklenti ve tema 2.2.4 sürümünde sorunlar çıkardı ve güncellenmesi gerekti.
xenforo 2.0.0 sürümünde çalışan bir eklenti şuan 2.2.4 sürümünde çalışıyor.
Xenforo güncelleme yaptığında eklentinin veya temanın şablonlarında, o eklenti yada temanın işlevine mani olacak bir durum yok ise isterse xenforo 10.x.x sürümü çıksın sorun olmaz. ama eğer mani olan bir durum var ise 2.2.3 den 2.2.4 e geçerken bile sorun yaratır. sürüm numarası olarak da bakmayın 2.2.3 den 2.2.4 olmazda 2.2.3 patch 1 olur veya 2.2.3a olur. Önemli olan şablona olan etki durumu :)
Umarım anlatabilmişimdir.
anladım anladım. manuel yapacağız bir şeyler nabalım

Kullandığınız eklenti buraya ait, eklentinin konusu altına sorunu yazın. Eğer eklentiyi güncelleme gibi bir durumları olursa zaten güncellerler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.