Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF 2.1 Style [XenFonse] Style v1 [Silindi]

Bu TEMA XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok güzel bir tema ellerinize sağlık

Tema default olarak açık renkte kalıyor sabit olarak dark modu nasıl kullanabilirim seçeneklerden kranlık tonu seçmeme rağmen dark aktif olmuyor bilen varsa yardımcı olursa memnun olurum.

Tema default olarak açık renkte kalıyor sabit olarak dark modu nasıl kullanabilirim seçeneklerden kranlık tonu seçmeme rağmen dark aktif olmuyor bilen varsa yardımcı olursa memnun olurum.
öyle bir şey yok ancak ileride xf 2.2 uyumluluğu ile birlikte bir de default dark olarak çıkacak

öyle bir şey yok ancak ileride xf 2.2 uyumluluğu ile birlikte bir de default dark olarak çıkacak

Peki mcv_js Âlfonse 'cum bu Alt Forumlar'ın belirgin olması için örnek hemen alt forumların üstünde şöyle birşey oluştursak oraya da Alt Forumlar diye yazsak. Aşağodaki görselde kırmızıyla kare olarak gösterdim o kısıma bu temada nasıl yapabiliriz ?

1600764857285.png

Peki mcv_js Âlfonse 'cum bu Alt Forumlar'ın belirgin olması için örnek hemen alt forumların üstünde şöyle birşey oluştursak oraya da Alt Forumlar diye yazsak. Aşağodaki görselde kırmızıyla kare olarak gösterdim o kısıma bu temada nasıl yapabiliriz ?

Ekli dosyayı görüntüle 13025
daha önce böyle bir şey yapmıştım bulursam konu içerisinde paylaşacağım linki

Ekli dosyayı görüntüle 13025
Screenshot_20200602-025659_Samsung Internet Beta.jpg

• Beğen
Tepkiler: Sis
Ekli dosyayı görüntüle 13026

Benim demek istediğim alt forumu çerçeveye alma değil :) Olay tamamen şu

Örnek görsel de hemen alt forumların üzerine border-bottom verip içine de ALT FORUMLAR diye belirtmek :)

Aslında ben borderı verdim de altına geldi tam belirttiğim kısıma alıp içine de yazı yazmak istiyorum.

1600766077899.png

Benim demek istediğim alt forumu çerçeveye alma değil :) Olay tamamen şu

Örnek görsel de hemen alt forumların üzerine border-bottom verip içine de ALT FORUMLAR diye belirtmek :)

Aslında ben borderı verdim de altına geldi tam belirttiğim kısıma alıp içine de yazı yazmak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 13027
Dediğinizi anlamadım ancak verdiğim kodda nasıl alt forumları düzenleyebileceğiniz gözüküyor ordan ilerleyerek kendi istediğiniz şeyi yapabilir siniz

Dediğinizi anlamadım ancak verdiğim kodda nasıl alt forumları düzenleyebileceğiniz gözüküyor ordan ilerleyerek kendi istediğiniz şeyi yapabilir siniz

Evet o konudaki olay istediğimi yaptı. Peki Başlığı nasıl düzenleyeceğiz o kısımın ?

Alt Forumlar: Makale****** olan bölümden bahsediyorum.

1600766466730.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.