Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Xenfero Türkçe yama yüklerken hata alıyorum

macrex

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
1664291666836.png

Nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Sunucu tarafında Modsecurty açık ise kapatınız. Cloudflare kullanıyorsanız korumayı devre dışı bırakarak deneyiniz. Her şeyden önce tarayıcınızın console alanına bakıp hatayı bizimle paylaşmalısınız. Bu şekilde ancak olasılıkları söyleyebiliriz.

Sunucu tarafında Modsecurty açık ise kapatınız. Cloudflare kullanıyorsanız korumayı devre dışı bırakarak deneyiniz. Her şeyden önce tarayıcınızın console alanına bakıp hatayı bizimle paylaşmalısınız. Bu şekilde ancak olasılıkları söyleyebiliriz.

Bu Konulardan çok anlamıyorum öğrenmeye çalışıyorum halende anydesk ile bağlanıp sadece bana Türkçe yama paketi yüklemeniz mümkün müdür acaba ?

Demo giriş verin girsisnler uzak masaüstüyle uğraştırmayın.. Sunucu problemi gibi görünüyor..

Cpanel kullanıyorsanız cpanel'e girin, CTRL+F yapıp Modsecurity diye aratın, eğer bir sonuç çıkıyorsa girin ve onu kapatın. Çıkmıyorsa da sunucu şirketinizle görüşüp onu kapattırın. Ben de bu sorunu yaşıyordum, Modsecurity'yi kapatınca düzeliyordu.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.