Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

[XenConcept] Hide BBCode Nedir Ne İşe Yarar

render.png

XenForo [XenConcept] Hide BBCode eklentisi, forumlarınızda paylaşım yaptığınız konuları, kullanıcılarınızın belirli bir eylem yapmadığı sürece gizlemenize olanak tanımaktadır. Örneğin: Kullanıcı konuya cevap yazmadan konu içeriğini göremesin. Kullanıcı konuyu beğenmeden konu içeriğini göremesin gibi bir çok seçeneği bulunmaktadır. Aşağıdaki bu özellikleri geniş çaplı olarak sizlere anlattık:

Bu eklenti şu anda XenForo 2.1 ve XenForo 2.2 sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Özellikleri:

• İçeriği gizlemek için altı farklı BBCode.
  • UserGroup izinleri dayalı çalışmaktadır.
Eklentiyi satın almak için : [XenConcept] Hide BBCode ziyaret edebilirsiniz.

Not: Eğer sadece ziyaretçilere link gizlemek istiyorsanız ücretsiz olan şu eklentiyi kullanabilirsiniz: XenForo 2.2 - [XenGenTr] Ziyaretcilere linkleri gizle

hide_menu.png

Tag KullanımıAçıklama ve özellikleri
[HIDE]Bu etiket, yukarıdaki resimde gördüğünüz BBCode'lardan herhangi biri ile kullanılabilir (Varsayılan olarak- [HIDEREPLY] kullanılır)
[HIDEREPLY]Bu etiket ise kullanıcı konuya cevap yazana kadar o kullanıcıya konu içeriğini gizler.
[HIDEPOSTS]Bu etiket ise, kullanıcının konu içeriğini görebilmesi için, belirli bir mesaj sayısına sahip olması gerektiğinde kullanılır.
[HIDEREACT]Bu etiket ise, kullanıcı konuyu tepki vermesi gerektiğinde kullanılır. Tepki vermediği takdirde konu içeriğini göremez.
[HIDEREPLYREACT]Bu etiket ise, kullanıcı konuyu hem tepki vermesi hem de konuya cevap yazması gerektiğinde kullanılır.
[HIDESHOWTOGROUPS]Bu etiket, ile gizlenen içerik sadece tanımlı kullanıcı gruplarına gösterilir.
[HIDEUSER=1]Bu etiket, ile gizlenen içerik sadece tanımlı kullanıcıya gösterilir.
[HIDETROPHY=1]Bu etiket, sadece belirli bir kupa puanına ulaşan kullanıcılar tarafından görüntülenir.
[HIDEREACTSCORE=1]Bu etiket sadece belirli bir tepki puanına/sayısına ulaşan kullanıcılar tarafından görüntülenir.

Kullanıcı izinleri:

xenforo_hide.png

Ekran görüntüleri:

render.png hide_menu.png xenforo_hide.png hide_posts.png hide_reaction_overlay.png hide_showtogroup_overlay.png insert_hide_user.png Screenshot_1.png

aslında bana kalırsa buda sıkıntılı seo açısından.. ziyaretçi bazında alırsak konu içerikleri görünmeyecek sadece konu başıkları görünecek bir çok hack sitesi bunu kullanıyor ben hack sitelerinin akıllı olduğunu düşünürdüm..

aslında bana kalırsa buda sıkıntılı seo açısından.. ziyaretçi bazında alırsak konu içerikleri görünmeyecek sadece konu başıkları görünecek bir çok hack sitesi bunu kullanıyor ben hack sitelerinin akıllı olduğunu düşünürdüm..
Xenforo.gen.tr Bu Konuda Beğeni yapmadan Download Yaptırmıyor bu kısmı kullanabiliriz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.