Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü www Cross-User Banned hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tanner

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, bir kaç gün önce cloudflare sistemine geçtiğimi söylemiştim, üyelerden bazıları siteye erişemiyoruz diye mesaj atmışlardı fakat sonra erişiyoruz dedikleri için üstüne gitmedim, ama az önce br kullanıcı siteye www üzerinden giriş yapamadığını sitenin 1014 Cross-User Banned hatası verdiğini söyledi, bunun üzerine bende siteye www ile giriş yapmak istedim ama bende de aynı hatayı verdi, resimde açıkça gözükmektedir Screenshot
bunun çözümü nedir arkadaşlar, lütfen yardımcı olun @LaDezs

Sorunu kendim çözdüm arkadaşlar, çözümü sunayım konuyu kapatalım, şimdi CLOUDFLARE panelinize giriyorsunuz DNS sekmesine tıklıyorsunuz, orada resimdeki seçenek ekli olması lazım resim >>> Screenshot
eğer bu yoksa, az üste çıkıp +Ad record butonuna tıklıyorsunuz resim > Screenshot
daha sonra ilgili bilgileri girip kaydediyorsunuz, resim >>> Screenshot

Konu kapatilabilir, kolay gelsin ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.