Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

WordPress için Ads Manager 2 by Siropu benzeri eklenti arayışı

Leonardonatello

xFanatik
Kullanıcı
Selamlar arkadaşlar. Konu direkt XenForo'yu ilgilendirmediği için buraya açmayı doğru buldum.

XenForo için reklam yönetimi konusunda bildiğiniz üzere Ads Manager 2 by Siropu gibi muhteşem bir eklenti bulunmakta. Tonla reklam alanı, her reklam için tonla seçenek, ayrı ayrı istatistik bilgileri vs. aklımıza gelebilecek her şeyi sunuyor.

WordPress için bunun benzeri bir reklam eklentisi biliyor musunuz?

Ads Manager 2 kadar olmasa da ona yakın seviyede kapsamlı eklenti arayışındayım, özellikle de tıklama görüntüleme istatistiği tutması önemli. AdSense reklamlarında her türlü istatistiği görebiliyoruz elbette ama banner reklam aldığım zamanlar oluyor ve bazen reklam verenler bu tarz istatistiklere ulaşmak isteyebiliyor. Ben bile ulaşamazken onlara da haliyle banner reklam istatistiği sunamıyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.