Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı wmland.net Sitesine Dikkat Edin Dolandırılmayın.

Ahmet Kaya`nın bir şarkısında ki söz geldi aklıma, "Nerden bakarsan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça.."
Bu tipte ki İnsanlar ne yazık ki bu üç kağıtçılığa harcayacağı enerjiyi kendini geliştirmeye harcasa, ne tema nede eklenti almaya ihtiyacı kalmayıp, kendi kodlayacak.
Adamlarda ki azim ve enerjiye bakar mısın yahu. ! Üç kağıtçılık yapabilmek için tüm benliği ile çaba sarf ediyorlar.

Ne yazık ki Reel yaşantı da olduğu gibi buralarda da bu tarz insanları görüyoruz.
EK olarak, Sabrınıza ve Medeni tavrınıza hayran kaldım.

Screenshot_20211210-031407_WhatsApp.jpg
Haa bu şerifsiz banada dadandı bi ara)

Benim davalık olduğum bir site vardı eşimle beni tek kişi gibi gösteren banlamışlardı arkamdan yoruma açıp milleti tanımadan atp tutuyordu arkamızdan acaba o hukuki işlem ne oldu onu hatırlattığınız iyi oldu ?

Pek olmayan kişinin arkasından sallamayı açık alanda sevmem ama adam işinin erbabıymış ASENA'nın varisi olabilirmiş.. Baştan sona okudum şimdi siz konuyu tek seferde paylaşınca kıvırmalar dönmeler anlaşılıyor ama normal bir kişiye yaptığı bu manevralar vallahi ustalık eseri diye alkışlanır ? bence bu değeri genç dima (dimağ) arkadaşı kaybetmeyelim çok azimli çok başarılı.. Sahtekarlık din olsa bunu peygamber göstere biliriz...

İşin şakası
Mağdur'lara geçmiş olsun (madur mu yazılıyordu o ya )
Sizinde emeğinize sağlık ifşa etmeniz ilgilenmeniz takdir edilesi bir durum.. isteseniz konuyu kapatır banane ya diye bilirdiniz..

Hocam şahsen ben de daha önce PLUS eklentinizin w*r*z halini buldum hatta siteye kursam mı diye düşündüm daha sonrasında sizin burada bir emeğinizin olduğunu ve zaten İstatistikler eklentisini ücretsiz verdiğinizi - ki bunu ücretsiz de vermeyebilirdiniz - düşündüm hatta daha öncesinde de bana mail yoluyla V8 temanızın w*r*z halini dahi attılar fakat arkdaşlar bu foruma üye olduğumdan beri açtığım her konuya gerek eTiKeT™ eTiKeT™ gerekse de netr0n netr0n hocalarım yanıt vererek bana yardımcı olmaya çalıştılar. O warezleri kullanırsam başta zikrettiğim bu iki hocama ve o eklenti ve temaları satın alan insanlara haksızlık etmiş olurum. Hocalarım velhasıl demek istediğim şey şu ki sizler gerçekten emek veren ve yardımcı olan insanlarsınız böyle tip insanlar her zaman karşınıza çıkacaktır. Ürünlerinizi w*r*z kullanlanlar da hak yemekten başka bir şey yapmayacaktır.

Niye bukadar uzun yazdın hocam kısaca "karaktersiz" yazsaydın biz anlardık.

Kral forum, şu paragrafa kalbimi bıraktım hocam ? netr0n netr0n

Biz bu işi uzun yıllardır yapıyoruz. Parayı da hiç bir zaman ön plana koymadık. Elimizden geldiğince ürün çıkarıyor kullanıcıların beğenisine sunuyoruz. Yani XenForo.Gen.Tr olmasa açlıktan ölmeyiz. Tüm ekibin hali vakti yerinde çok şükür. Önemli olan keyif almak, paylaşmak, bir şeylerle meşgul olmak. Bembeyaz bir sayfaya bir şeyler kodlayarak, ürün çıkarmak hoşumuza gidiyor. Bu misyonla hareket ettiğimiz için bugüne kadar hakkımızda açılmış tek bir şikayet konusu yoktur. Ama bu arkadaş çok kişilikli bir ruh hastası. Hastalığı o kadar ileri boyuttaki atmış olduğu yalana inanarak karşısındaki insanları dolandırmaya çalışıyor. Allah ıslah etsin.

Bu sektörden men edilmeliler ve cezalandırılmalılar.
Yüzlerce ülke var en dolandırıcı en sahtekarı bizim insanımız.
Üzülüyorum gerçekten yazık yani :(

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.