Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı wmland.net Sitesine Dikkat Edin Dolandırılmayın.

Linux

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Katılım
26 Mar 2020
Mesajlar
122
Ahmet Kaya`nın bir şarkısında ki söz geldi aklıma, "Nerden bakarsan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça.."
Bu tipte ki İnsanlar ne yazık ki bu üç kağıtçılığa harcayacağı enerjiyi kendini geliştirmeye harcasa, ne tema nede eklenti almaya ihtiyacı kalmayıp, kendi kodlayacak.
Adamlarda ki azim ve enerjiye bakar mısın yahu. ! Üç kağıtçılık yapabilmek için tüm benliği ile çaba sarf ediyorlar.

Ne yazık ki Reel yaşantı da olduğu gibi buralarda da bu tarz insanları görüyoruz.
EK olarak, Sabrınıza ve Medeni tavrınıza hayran kaldım.
 

Charismax

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Katılım
3 May 2020
Mesajlar
1,654
Web sitesi
forummeskeni.com
Benim davalık olduğum bir site vardı eşimle beni tek kişi gibi gösteren banlamışlardı arkamdan yoruma açıp milleti tanımadan atp tutuyordu arkamızdan acaba o hukuki işlem ne oldu onu hatırlattığınız iyi oldu 😂

Pek olmayan kişinin arkasından sallamayı açık alanda sevmem ama adam işinin erbabıymış ASENA'nın varisi olabilirmiş.. Baştan sona okudum şimdi siz konuyu tek seferde paylaşınca kıvırmalar dönmeler anlaşılıyor ama normal bir kişiye yaptığı bu manevralar vallahi ustalık eseri diye alkışlanır 🤣 bence bu değeri genç dima (dimağ) arkadaşı kaybetmeyelim çok azimli çok başarılı.. Sahtekarlık din olsa bunu peygamber göstere biliriz...

İşin şakası
Mağdur'lara geçmiş olsun (madur mu yazılıyordu o ya )
Sizinde emeğinize sağlık ifşa etmeniz ilgilenmeniz takdir edilesi bir durum.. isteseniz konuyu kapatır banane ya diye bilirdiniz..
 

kuzubey

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Katılım
23 Ocak 2021
Mesajlar
192
Hocam şahsen ben de daha önce PLUS eklentinizin ***** halini buldum hatta siteye kursam mı diye düşündüm daha sonrasında sizin burada bir emeğinizin olduğunu ve zaten İstatistikler eklentisini ücretsiz verdiğinizi - ki bunu ücretsiz de vermeyebilirdiniz - düşündüm hatta daha öncesinde de bana mail yoluyla V8 temanızın ***** halini dahi attılar fakat arkdaşlar bu foruma üye olduğumdan beri açtığım her konuya gerek @eTiKeT™ gerekse de @netr0n hocalarım yanıt vererek bana yardımcı olmaya çalıştılar. O warezleri kullanırsam başta zikrettiğim bu iki hocama ve o eklenti ve temaları satın alan insanlara haksızlık etmiş olurum. Hocalarım velhasıl demek istediğim şey şu ki sizler gerçekten emek veren ve yardımcı olan insanlarsınız böyle tip insanlar her zaman karşınıza çıkacaktır. Ürünlerinizi ***** kullanlanlar da hak yemekten başka bir şey yapmayacaktır.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar