Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Widget Yöneticisine Giriş Yapamıyorum Hatası ve Çözümü

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

sat679

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Widget Yöneticisine Giriş Yapamıyorum Hatası ve Çözümü
Ne yaptığımı açıkcası tam olarak bilmiyorum.
Şablonlar üzerinde değişiklik yapıyordum....
Reklam ekleme, deneme, yanılma yapıyordum vb..
Widgen eklemek istedim baktım giriş yapamıyorum...
Siteyi çalışır durumdaki en eski haline getirdim yine açılmadı.
Yani sitenin demo sitede hiçbir hata olmayan halini tekrar yükledim yine aynı hatayı alıyorum. Bir türlü giriş yapamıyorum.

Aldığım hata kodları......

XF\Db\Exception: MySQL statement prepare error [1146]: Table 'evders_tas.xf_widget' doesn't exist in src/XF/Db/AbstractStatement.php at line 212

1. XF\Db\AbstractStatement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 174
  2. XF\Db\Mysqli\Statement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 36
  3. XF\Db\Mysqli\Statement->prepare() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 46
  4. XF\Db\Mysqli\Statement->execute() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 74
  5. XF\Db\AbstractAdapter->query() in src/XF/Mvc/Entity/Finder.php at line 1135
  6. XF\Mvc\Entity\Finder->fetch() in src/XF/Admin/Controller/Widget.php at line 29
  7. XF\Admin\Controller\Widget->actionIndex() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 249
  8. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 89
  9. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 41
  10. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 1880
  11. XF\App->run() in src/XF.php at line 328
  12. XF::runApp() in admin.php at line 13

Bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Anlayışınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• hata.JPG
    hata.JPG
    77.9 KB · Görüntüleme: 9
Veri tabanınızda sorunlar var.Bir kaç sorunu daha giderdim tekrar kontrol edermisiniz...

Kontrol ettim şuan için sorun yok gibi görünüyor...
Bir iki gün böyle kullanırım baktım aynı türden hatalar almaya devam ediyorum orijinal siteyi vds sunucu üzerinden tamamiyle silerim tekrar kurar, daha sonra da demo sitede ki veritabanını ve dosyaları yüklerim ...Galiba en güvenli çözüm yolu bu olsa gerek...
Ama hata almazsam sorun çözülmüş demektir.

Anlayışınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.
Allah razı olsun......

eTiKeT™ eTiKeT™ aynı hatayı alıyorum sorunu nasıl çözdünüz acaba?

XF\Db\Exception: MySQL statement prepare error [1146]: Table 's******_sql.xf_error_log' doesn't exist in src/XF/Db/AbstractStatement.php at line 212
  1. XF\Db\AbstractStatement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 196
  2. XF\Db\Mysqli\Statement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 40
  3. XF\Db\Mysqli\Statement->prepare() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 54
  4. XF\Db\Mysqli\Statement->execute() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 79
  5. XF\Db\AbstractAdapter->query() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 91
  6. XF\Db\AbstractAdapter->fetchOne() in src/XF/Mvc/Entity/Finder.php at line 1118
  7. XF\Mvc\Entity\Finder->total() in src/XF/Admin/Controller/Index.php at line 96
  8. XF\Admin\Controller\Index->actionIndex() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 249
  9. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 89
  10. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 41
  11. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 1891
  12. XF\App->run() in src/XF.php at line 328
  13. XF::runApp() in admin.php at line 13
NOT: xenforo.com sayfasına da konu açtım detayları da belirttim.
XF 2.0 - Admincp Login Error

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.