Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Widget Son Konuları Gösterme

Mehmet65

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar, kolay gelsin,
Benim bir sorunum var,
Xf2 versiyonu kullanıyorum,
Forum ayarlarında (kullanıcı grubu ayarlarında) bazı kullanıcı gruplarına konu içeriğini görüntülemeyi kapattık,
Son Mesajlar Wideget içerik kapalı olan kullanıcılara görünmüyor(bunu normal karşıladım)
Ancak kullanıcı gruplarına Konu Başlığının görünümü açık olmasına rağmen Son Konular Widget bölümünde konular görünmüyor.
Bununla daha önce karşılaşan var mı? Veya bir yerde hata mı yapıyorum? (Kullanıcı grubu izinlerinde denemediğim ayar kalmadı, zaten fazla seçenek yok, Konu Başlığını Görsün - Evet, Konu İçeriklerini Görsün - Hayır ayarlarım bu şekilde)

widget key'i aşağıdaki kodların arasına alıp sizin dilediğiniz kullanıcı grup ID'lerine göre göstermeyi denediniz mi?

Kod:
<xf:if is="{{$xf.visitor.isMemberOf([x, y])}}">

widget key buraya gelecek.

</xf:if>

widget key'i aşağıdaki kodların arasına alıp sizin dilediğiniz kullanıcı grup ID'lerine göre göstermeyi denediniz mi?

Kod:
<xf:if is="{{$xf.visitor.isMemberOf([x, y])}}">

widget key buraya gelecek.

</xf:if>
kodlarla aram yok tam olarak, sizi yoracağım ama kusura bakmayın,
bu kodu herhangi bir grup ID ile örnekleyip atabilirmisiniz?

netr0n netr0n konu eski ama bir konu hakkında bağlantılı soru sormak istiyorum.

Sitede kullandığım bir eklentinin(Sohbet, Rerklam vb) sadece oluşturduğum sayfadaki sidebar kısmında göstermek istiyorum. Sayfaya widget key oluşturarak sayfa içinde görüntüleye biliyorum ama sayfanın sidebar kısmında nasıl yapabilirim.

Arkadaşlar konu içerisinde ana sayfa gibi konu görüntüleme de sağ tarafa yeni konular listesi nasıl eklenir. Sidebar gibi.
Şimdiden teşekkürler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.