Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Webtiryaki Xenforo Bulut Themes!

XF 2.2 Style Webtiryaki Xenforo Bulut Themes! v2

Bu TEMA XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

gecitli

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
gecitli Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Webtiryaki Xenforo Bulut Themes! - Webtiryaki Xenforo Bulut Themes!

Merhaba Bulut Temamız Modern düzen stili ile sade ve temiz bir tasarıma sahiptir. Koşulsuz Her site için kulanla bilir gözü yormayan ek grafikler js dosyaları içermez stabil çalışma özeliklerine sahiptir tema GPLv3 lisansına sahiptir temaya eklenen link kaldırılamaz istemeyen lütfen temayı kullanmasın. temanın Demo Suna Webtiryaki : Webmaster Forumu adresindeki tema seçeneklerinden baka bilirsiniz...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Emeğine sağlık hocam, gayet sade ve hoş bir tema olmuş.

emeklerine sağlık

gecitli gecitli Hocam demo sitenizde kullanılan font kodlarını paylaşabilir misiniz? 3 adet font kodları varya size zahmet paylaşırsanız mutlu olurum.

Merhaba font Quicksand google fontu Buradan ulaşa bilirsiniz
Hocam font sizde daha güzel farkı duruyor. Buradaki kodu PAGE_CONTAINER şablonunun head etiketinin üstüne kopyaladım. Linktende css kodlarını alıp extra.css koydum ama sizinki gibi durmadı. Siz tema özellikleri -> temanız-> metin düzenlemeleri bu kısımdan font ayarlarına mı yazdınız kodlarınızı? Bana tam olarak ne yapabileceğimi söylerseniz çok memnun olurum hocam.

Hocam font sizde daha güzel farkı duruyor. Buradaki kodu PAGE_CONTAINER şablonunun head etiketinin üstüne kopyaladım. Linktende css kodlarını alıp extra.css koydum ama sizinki gibi durmadı. Siz tema özellikleri -> temanız-> metin düzenlemeleri bu kısımdan font ayarlarına mı yazdınız kodlarınızı? Bana tam olarak ne yapabileceğimi söylerseniz çok memnun olurum hocam.
merhaba Buradaki kodları temanızın extra.less şablonuna ekleyin Görünüm ve dillerTemaniz - Tema özellikleri Metin düzenlemeleri ordaki yazı kodunun başına bunu ekleyin 'Quicksand', sans-serif,' böyle olacak.

yazi tipi.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.