Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Alaturka  Themes 2.2.9

XF 2.2 Style Alaturka Themes 2.2.9 2022-12-10

Bu TEMA XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhaba umarım yanlış anlamam işimdir tema şablonunda wt_alaturka.less açın

bu kodu bulun
CSS:
.footer__align{
    display: flex;
    justify-content: space-between;
    flex-wrap: wrap;
}

Bununla değişin
CSS:
.footer__align{
    display: flex;
    justify-content: space-between;
    flex-wrap: wrap;
    @media (max-width: 499px) {
        max-width: 100%;
    }  
}

contac us, legal, socai link bu sutunların mobilde biraz daha genıs gorunmesını ıstıyorum ss de ki gibi dar değil ekrana oturmasını ıstıyorum yani.

bu arada kod ıse yaramadı.

Elinize saglik super olmus. Birde mumkunse bunun karanlik olanini yaparmisiniz? tesekkurler.

yaptığınız çalışma çok başarılı teşekkürler.

hocam suradakı forum sitemde bu temayı kullanıyorum lakın reklam eklı ve aktif olmasına rağmen temada gorunmuyor? aynı kodu farklı forumda denıyorum sorun yok.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-01-08 124927.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-01-08 124927.jpg
    86.2 KB · Görüntüleme: 12
hocam suradakı forum sitemde bu temayı kullanıyorum lakın reklam eklı ve aktif olmasına rağmen temada gorunmuyor? aynı kodu farklı forumda denıyorum sorun yok.
merhaba profilimdeki siteden baka bilirsiniz bir sorun gözükmüyor sizde neden oluyor anlamadım sitenize bakmaya çalışıyorum sürekli antivrus yazılımı siteyi kapatıyor pek inceleyemedim dosyalarınızı bir taratın

Ekli dosyalar

• ss.png
    ss.png
    107.3 KB · Görüntüleme: 13
Hocam bende bir sorun uyarı yok, emin olmak için sunucu firmasına ilettim durumu onlarda aynı yanıtı verdi. Reklam bannerleri ni default temada test edip bilgi vereceğim.

_ads şablonunun içi boş olduğundan gorunmuyormus düzelttim.

Merhaba, Logoyu hiçbir şekilde büyütemedim. bilmediğim bir yolu var mı acaba. yardımcı olabilir misiniz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.