Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Web sitemi nasıl VDS'ye bağlarım?

Kazuya

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, ben web sitemi VDS(Sanal makine)'ye bağlamak istiyorum, nasıl bağlayabilirim internette video vesaire bulamadım yardımcı olurmusunuz?

Bağlamaktan kasıt nedir anlamadım,ne yapmak istiyorsunuz amaç nedir ?

Yani hosting olarak firmaları değilde, kendi sanal sunucumu hosting yapmak istiyorum, çevremde VDS'yi hosting yapan yakın olmadığım insanlar var.
Burda sunucu yönetim hakkında bilgiler bulmazsınız. Ya bu yönde destek veren siteleri inceleyecek öğrenmeye çalışacaksınız ( ancak xf kadar kolay olacağını sanmıyorum ap,ayrı bir iş çünkü ) yada vps,vds hizmeti veren hostin firmalarında hazır kurulu optimize dilmiş ve sizin taleplerinize göre onların yönettiği şekilde hizmet alacaksınız.

Burda sunucu yönetim hakkında bilgiler bulmazsınız. Ya bu yönde destek veren siteleri inceleyecek öğrenmeye çalışacaksınız ( ancak xf kadar kolay olacağını sanmıyorum ap,ayrı bir iş çünkü ) yada vps,vds hizmeti veren hostin firmalarında hazır kurulu optimize dilmiş ve sizin taleplerinize göre onların yönettiği şekilde hizmet alacaksınız.
teşekkürler konu kilitlenebilir

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.