Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü web sitem Malicious-Malware kaptı nasıl düzeltiriz?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

trakyamuzik

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
chromeden trakyamuzik.net e girdiğim zaman bilgisayarımdaki mcaffe anti virüs engelledi beni o programı sildim..

https://www.virustotal.com a baktım
2019-04-06.png

nerden bulaştığını bilmiyorum ama yardım edermisiniz... saygılar..

Bir sıkıntı görülmüyor, şu adımları yapar mısınız sırasıyla
Tarayıcı > ayarlar > verileri temizle.
Bkz : cookisleri temizle..

Bu adımlardan sonra tarayıcı, kapat yeniden başlat. Ve sitene gir

web sitemde var.. Malicious-Malware .. nasıl sileriz saygılar..
Siteniz de malware tespit edemedim, lakin. Admin paneline girin, araçlar>dosya sağlık kontrolü yapın çıkan sonuçları paylaşın.
6 adet güvenli kaynaktan siteni kontrol ettim bir virüs göremedim. Şüphelendiğiniz, konuları silerek sorunu çözebilirsiniz, büyük ihtimalle iframe ile alakalı. Başka bir site üzerinden indirme linki bulunuyor mu? Onları kontrol edin. Href=link kısımlarını kontrol edin.

Bir sorun yok.. saygılar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190406-131245.png
    Screenshot_20190406-131245.png
    145 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba arkadaşlar,

Benim de sitemde malware sorunu var. Dosya sağlığı kontrolü yaptığımda ekteki hataları alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Güzel bir hafta dilerim.

Ekli dosyalar

• xenforo-virus.JPG
    xenforo-virus.JPG
    86.8 KB · Görüntüleme: 12
Merhaba arkadaşlar,

Benim de sitemde malware sorunu var. Dosya sağlığı kontrolü yaptığımda ekteki hataları alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Güzel bir hafta dilerim.
Yanlışım yoksa eklediğiniz bir tema vb birşey diğer temel kodların bulunduğu dosyayı değiştirmiş olmalı o yüzden böyle bir hata alıyorsunuz

Yanlışım yoksa eklediğiniz bir tema vb birşey diğer temel kodların bulunduğu dosyayı değiştirmiş olmalı o yüzden böyle bir hata alıyorsunuz
Ana siteye ve blog sayfasına malware bulaşmıştı, biraz zor oldu ama temizlendi. Foruma da bulaşmış. Bu arada sitemin alt yapısı wordpress. Şu durumda bu sonuçlar için nasıl bir çözüm önerisinde bulunabilirsiniz?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.