Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Watermark URL'den yüklenen resimlere eklenmiyor.

murogram

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Herkese selamlar iyi forumlar dilerim,

Aşağıdaki ekte bulunan watermark'ı kullanmaya başladım fakat fark ettim ki dışarıdan alınan görsellere watermark eklenmiyor.
Yani sürükle bırak yaparak sunucunun kendisine yükleyince watermark ekleniyor ama farklı bir site üzerindeki resmi url olarak ekleyince eklemiyor.

Buna bir çözüm var mıdır?

Xenforo.gen.tr de de aynı sorun bulunmakta şuan.

unknown.png

Ekli dosyalar

• 1660128602011.png
    1660128602011.png
    224.3 KB · Görüntüleme: 4

Nasıl yapılır ? Watermark URL'den yüklenen resimlere eklenmiyor.

Selamlar, bu bir sorun değil ki. Sunucu da olmayan bir resmi eklenti nasıl işleyecek. Sunucu da olması lazım.
Selamlar, bu bir sorun değil ki. Sunucu da olmayan bir resmi eklenti nasıl işleyecek. Sunucu da olması lazım.

Çözüm
Resmi algılayıp watermarkla kendi sunucumuza import edemez miyiz? Kendi forumumda açılan konularda en az 5 resim oluyor ve üyeler hazır up sitelerine up ettikleri için tekrar foruma up etmiyorlar.

Şöyle ücretli bir eklenti var. URL resimlerini Xenforo içine import ediyor. Normal şartlarda import ederken watermark da ilave edebilir diye düşünüyorum. Test edip kontrol edebiçirdiniz.

manuaL çalıştırılan versiyon

Her yeni mesaj yazarken ya da düzenlerken otomatik çalışan versiyonu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.