Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Vitaminsiz, Çünkü Vitamin Sizsiniz ✪ vitaminsiz.com ✪ Teklif Usulü Satılıktır

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Domain: vitaminsiz.com
Firma: Turhost (firmaiçi ücretsiz)
Fiyat: teklif usulü satılıktır.
Ban: Kontrol ediniz lütfen.
Not: Bilgisayar alacağımı söylemiştim burada ve sonunda çok şükür bir bilgisayar oldum.
Onun bir taksitini ödeyebilsem dahi kâr olarak düşünüyorum. O nedenle teklif usulü satışa çıkarttım.
Teklif vermekten çekinmeyiz. Domainin kalitesi ortadadır.

Neler Yapılır?: Sağlık hakkında güzel bir blog/forum olabilir, tam anlamıyla eğlenceye yönelik bir site açılabilir. Alternatif çözümleriniz var ise uygulayabilirsiniz.

alana hayırlı olsun şimdiden

Kaliteli domain hayırlı satışlar kardeşim, güvenilirdir kefilim.

Eyvallah abicim, işin rast gelsin?? Benim ilk domainim :)

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun o güveni verebildiysem ne mutlu bana. Çok şükür kimseye bir yamuğum olmadı, teklif veren kişi ile anlaşırsak alışverişimizi yapmış oluruz. Dilediği yerden de gerçekleştirebiliriz ticareti (R10 - WmAracı da olabilir, kişiye kalmış)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.