Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Verileri içe aktar eklentisi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

t-r

Kullanıcı
Kullanıcı
merhaba

xenforo 2.1.6 sürümünde iceri aktar bölümü icin eklenti gerekiyomus bu eklentinin ismini nedir

Çözüldü Verileri içe aktar eklentisi

Eklentisizden kasıt nedir anlamadım ama yapmanız gereken xenforo 1 tüm eklenti ve dil dosylarını silecek ve xenforo 2 normla bilinen yol ile upgrade yapıcaksınız.

panelinde yokmu araçlar alanında eklenti değil xenforonun dahili özelliği biliyorum onu ben

Eger lisansınız var ise Account alanından indirebilirsiniz,yok ise google amcamdan yarım istemelisiniz. İçeriğimizde bu tarz lisanslı yazılımları bulamazsınız ne yazık ki.

• Beğen
Tepkiler: t-r
elimde bulunan eski vb4 yedegiyle xen2 ye gecis yapmak istedim w*r*z kullandigim icin 2.1.6 sürümünde eklenti bulamadigim icin bende ilk xen1 sorunsuz gecis yaptim. sorum xen1 den 2 ye eklentisiz nasil gecis yapabilirim yada xenforo2 de eklenti dahili olan sürümü mevcutmu

Eklentisizden kasıt nedir anlamadım ama yapmanız gereken xenforo 1 tüm eklenti ve dil dosylarını silecek ve xenforo 2 normla bilinen yol ile upgrade yapıcaksınız.

• Beğen
Çözüm
import eklentisi kullanmadan xen1 den xen2 ye nasil upgrade yapabilirim

• Beğen

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.