Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Veda metni

ibrahimykr

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
merhabalar arkadaşlar web sitemi kapatmış bulunuyorum, yeni projelerde falanda bulunmayacağım. Xenforo ve Forum site defterlerini kapattım. Burada uzun soluklu olmasada güzel günler geçirdim. Bana yardımı dokunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Belki aranızda, birilerine yardımın dokunmuştur bilmiyorum lakin bana göre burası gayet samimi bir yer idi. Hepiniz kendinize iyi bakın... Saygılarımla

Hayatında başatılar kardeşim bırakma nedenin nedir

Evet ne yazık ki bazı drumlar insanların hayatlarında değişiklikler yapmazısına zorlar. Ne diyelikli hayatınızda başarılar,mutluluklar dilerim,umarım herşey gönlünüzce olsun...

Evet ne yazık ki bazı drumlar insanların hayatlarında değişiklikler yapmazısına zorlar. Ne diyelikli hayatınızda başarılar,mutluluklar dilerim,umarım herşey gönlünüzce olsun...
Yeni bir proje bulacağım kendime fikir/önerilere açığım

Bence bu bahsettiğiniz yazılımlarda sorun yok. Sorun hangi proje ile başladıysanız o projenin yetersizliğinden kaynaklı. Yinede hayatınız da başarılar dilerim.

Bence bu bahsettiğiniz yazılımlarda sorun yok. Sorun hangi proje ile başladıysanız o projenin yetersizliğinden kaynaklı. Yinede hayatınız da başarılar dilerim.
Projelerin hiç birinde sorun yoktu, sadece sıkıldım yeni alanlara yöneliyorum. Blog tarzı alanlara

Ben de kapatacağım da, lisans transfer kilidim açılmadığı için lisansı satamadım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.