Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ticaret Vbulletin 5 Lisans Satılık

cannvrz

Sabit kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Host sirketim tarafından almış olan Vbulletin lisansım satılıktır. Sadece 1 yıl kullanılmıştır. Zamanında 299$ fiyat ile alınmıştı.
vBulletin 5.0 Connect lisansı
Fiyat konusunda bir fikrim yok teklif ve ciddi alıcılar için fiyat değerlendirilmesi sonucu lisans ve dosya verilecektir.
Benim aklımdan geçen fiyat ortalama 500tl ve üstü verilen fiyata satış gerçekleşecek.

Son düzenleme:

Sabit

Kullanıcı
Kullanıcı
Host sirketim tarafından almış olan Vbulletin lisansım satılıktır. Sadece 1 yıl kullanılmıştır. Zamanında 299$ fiyat ile alınmıştı.
vBulletin 5.0 Connect lisansı
Fiyat konusunda bir fikrim yok teklif ve ciddi alıcılar için fiyat değerlendirilmesi sonucu lisans ve dosya verilecektir.
Benim aklımdan geçen fiyat ortalama 500tl civarında.
Halen satlikmi

VasY

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
forummeskeni.com
Dönüş için teşekkürler.. İhale türü satışlara girmiyorum.. Düz fiyat olarak algıladım ondan trol değil dimi dedim.. sağ olun yinede pazar ola :)

cannvrz

Sabit kullanıcı
XGT Onaylı
Kullanıcı
Dönüş için teşekkürler.. İhale türü satışlara girmiyorum.. Düz fiyat olarak algıladım ondan trol değil dimi dedim.. sağ olun yinede pazar ola :)
Ciddi aliciysaniz teklifinizi degerlendirebilirim hocam. İhtiyacı olana yardımcı opmak isterim. Amacım ihale yapmak değil İhtiyacı sahibine gitmesini saglamak...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar