Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kullanım tekniği vBulletin 4 ve 3'den Xenforo 2'ye nasıl geçiş yapılır ?

eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

vBulletin 4 ve 3'den Xenforo 2'ye nasıl geçiş yapılır ? - vBulletin 4 ve 3'den Xenforo 2'ye nasıl geçiş yapılır detaylı,resimli anlatımı.

vBulletin 4 ve 3'den Xenforo 2'ye nasıl geçiş yapılır ?
Xenforo 2 import sistemi henüz beta durumda,geçiş işleminiz yapıyor ancak her olasılığa karşı xenforo 1 geçiş yapıp sonra xenforo 2 upgrade yapmanızı tavsiye ediyorum.​
Tabi xenforo 2 import sistemi hataları giderilene kadar.​
Ben vBulletin 4'den geçişi yaptım vBulletin 3 içinde aynı adımları izlemelisiniz.​
Benim geçiş işleminde...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

t-r

Kullanıcı
Kullanıcı
yani vbulletinin veritabanı bilgilerini girmek yeterli ozaman sorun olmuyor dimi
vb db bilgileri yetiyor ben 3 gecis yaptim 2 sorun yasadim 1.sorun karakter seti ( utf8_unicode_ci ) yaparak düzelttim 2. sorun ek üye grublarindakiler bazi alanlarda görünmüyor import öncesi üye gruplarini silmekte fayda var

Charismax

xFanatik
XGT Onaylı
Kullanıcı
Web sitesi
forummeskeni.com
vb db bilgileri yetiyor ben 3 gecis yaptim 2 sorun yasadim 1.sorun karakter seti ( utf8_unicode_ci ) yaparak düzelttim 2. sorun ek üye grublarindakiler bazi alanlarda görünmüyor import öncesi üye gruplarini silmekte fayda var
zaten konuda söylemiş tüm eklentileri kaldır siteyi defaultta çek diye öyle sorun olmaz .. bir taşıma işlemi var aslında hiç oralı olmadım birgün localde testini yapıp belki arkadaşa yardımcı olabilirim.. tamam teşekkür ederim..

• Beğen
Tepkiler: t-r

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap