• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Ziyaretçi!
    Register here to benefit more from the forum
vBulletin 4 ve 3'den Xenforo 2'ye nasıl geçiş yapılır ?

Kullanım tekniği vBulletin 4 ve 3'den Xenforo 2'ye nasıl geçiş yapılır ?

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
Öne çıkan konu #1
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

vBulletin 4 ve 3'den Xenforo 2'ye nasıl geçiş yapılır ? - vBulletin 4 ve 3'den Xenforo 2'ye nasıl geçiş yapılır detaylı,resimli anlatımı.

vBulletin 4 ve 3'den Xenforo 2'ye nasıl geçiş yapılır ?
Xenforo 2 import sistemi henüz beta durumda,geçiş işleminiz yapıyor ancak her olasılığa karşı xenforo 1 geçiş yapıp sonra xenforo 2 upgrade yapmanızı tavsiye ediyorum.​
Tabi xenforo 2 import sistemi hataları giderilene kadar.​
Ben vBulletin 4'den geçişi yaptım vBulletin 3 içinde aynı adımları izlemelisiniz.​
Benim geçiş işleminde...​
Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

mkucuksari

Moderator
Yönetici
xF Mod
Web sitesi
www.altikanal.com
Özellikle geçiş sonrası yapılması gereken adımların da ilave edilmesi ile harika bir kaynak daha olmuş.

Isterseniz bu geçiş aşaması sonrası adımlar için başka bir kaynak konu daha açalım. Malum geçişler başka platformlardan da olabiliyor. Onlarda bu adımları atlamamış olurlar :)

Bu arada ben de ilk fırsatta "SMF'den Xenforo Geçiş" ile ilgili bir kaynak hazırlayayım.

Son düzenleme:

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
Özellikle geçiş sonrası yapılması gereken adımların da ilave edilmesi ile harika bir kaynak daha olmuş.

Isterseniz bu geçiş aşaması sonrası adımlar için başka bir kaynak konu daha açalım. Malum geçişler başka platformlardan da olabiliyor. Onlarda bu adımları atlamamış olurlar :)

Bu arada ben de ilk fırsatta "SMF'den Xenforo Geçiş" ile ilgili bir kaynak hazırlayayım.
Kaynak demek bilgi demektir ve bu bilgiye ben nasıl hayır derim tabiki ;)

Ugur

Moderator
Yönetici
xF Mod
Web sitesi
www.topragizbiz.com
Bu konu keske bir hafta once acilmis olsaydi.:)

Ben gecis oncesi lokalde yaptigim ilk denemede forumun her yerinde Turkce karakterler bozuk cikmisti. Ikinci denemede vbulletin database bilgileri girilen ekranda karakter seti secimini latin1 olarak yazinca duzelmisti.

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
Bu konu keske bir hafta once acilmis olsaydi.:)

Ben gecis oncesi lokalde yaptigim ilk denemede forumun her yerinde Turkce karakterler bozuk cikmisti. Ikinci denemede vbulletin database bilgileri girilen ekranda karakter seti secimini latin1 olarak yazinca duzelmisti.
Bu ilave açıklama için teşekkürler @Ugur işine yarayacaktır birilerinin muhakkak.