Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

v2.1.2 Kullanıyorum. XenForo son sürümünü 2.1.7 Dire Yükseltebilirmiyiz

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
v2.1.2 Kullanıyorum. XenForo son sürümünü lisans güncelleme aldıktan sonra 2.1.7 Direk Yükseltebilirmiyiz yoksa sıralı versiyonları yükselterek mi yapmalıyız? Paneldeki Sürüm yükselt lisansım bittiği için kullanamadım. Alırsam direk yükseltirmi acab?

evet aynı soruyu bende sorayım v2.1.3 den 2.1.7 direk sürüm yükseltmi yapsak sorun olurmu ?

• Beğen
Tepkiler: Sis
Aslında mantıkken bir sorun olmaz yani şöyle anlatıyım. 2.1.4 de mesela footer bugu çözülmüş 2.1.6 da ki dosyalarda footer bugu ve 2.1.5 deki buglarda çözülü gelmiş 2.1.7 ni direk kurduğunuzda aradakı 3 versiyonun bugları ve ilaveleri içinde gelecektir kısacası :)

Evet yükseltebilirsiniz. 2 gün önce ben yükselttim. Xenfero 2 1.7 Dosyalarını mevcut olan sürümün içersine atıp ftp de üzerine yazılsın işaretini seçip dosyaları attıktan sonra kurulum yapabilirsiniz. Kullanıcılarınız konularınız gitmez ancak yinede yedek alabilirsiniz.

Daha detaylı anlatım için :XenForo Upgrade,Güncelleme Nasıl Yapılır ? Görsel anlatım

• Beğen
Tepkiler: Sis

Benimki null versiondu ben xenfero 2.1.7 dosyalarını mevcut dosyalarım ile değiştirdim bu şekilde yaptım lisanslı sürümde olay farklı olabilir çünkü lisanslı sürümde yanlışım varsa düzeltirsiniz :) Panelden tüm sürümleri seçebiliyorduk sanırsam. eTiKeT™ eTiKeT™ abi bu konuya bakar mısın sana zahmet.

Resmi siteden evet istediginiz surumu secebilirsiniz lisans guncelledikten sonra kendi sitenizdeki admin panelindende son surum direk indirip kurulabiliyo tabi sablon degisikleri yaptiysaniz onlari duzenlemeniz gerekebilir ben genellikledefault tema kullandigim icin pek sablon degistirnem direk yeni versiyona guncellerim ama eklenti kurucaksam localde eklentiyi denerim hata veriyomu diye sonra eklenti kurarim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.