Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? V11 Temasında İstatistik Eklentisindeki Renk Değiştirme

Caspondable

Aktif kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Tema ayarındaki renklerin Hepsini kırmızı renk yaptım. Fakat 1 tane şey bile değişmedi. Çerezleri sildim. Ön belleği sildim. Yine aynı değişen bir şey yok. Temadan kaynaklı özelleştiremiyorum. Fakat temasız defaultta özelleştirebiliyorum. Bu ayarı nasıl kapatabilirim ?

1717964426381.png
1717964433797.png

Nasıl yapılır ? V11 Temasında İstatistik Eklentisindeki Renk Değiştirme

Bu tür temalarda bunun kontrolünü ne yazık ki tema özelliklerinde yapamazsınız, gece ve gündüz modları ne yazık ki bunu mümkün kılmıyor.
Ancak bunu şablona müdehale ederek yapabilirsiniz, ilgili şablon adı xgt_FrmIstatistik.less fakat gece ve gündüz renkleri farklı olacak ise bu iş daha fazla emek ister. Gece gündüz için ayrı bir renk düzeni belirlemek gerekli ve bu renkler üzerinden yapılandırılmalıdır.
Bu tür temalarda bunun kontrolünü ne yazık ki tema özelliklerinde yapamazsınız, gece ve gündüz modları ne yazık ki bunu mümkün kılmıyor.
Ancak bunu şablona müdehale ederek yapabilirsiniz, ilgili şablon adı xgt_FrmIstatistik.less fakat gece ve gündüz renkleri farklı olacak ise bu iş daha fazla emek ister. Gece gündüz için ayrı bir renk düzeni belirlemek gerekli ve bu renkler üzerinden yapılandırılmalıdır.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.