Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uygun Fiyatı Xenfero 2 Lisans Arıyorum - Alıcıyım

bipara

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Dostlar forum açacağım bana transfer edilebilir lisans lazım . Şuan domainim hostingim hazır bi xenferom kaldı dostlar .
Lisansınızda tema varsa tekliflere açığım tabiki
Elinde olan dostlarımı üzmem gidip 700-800 gibi teklifler vermem çünkü şuanki dolar kuruyla ne kadara alındığını biliyorum.

Varsa bekliyorum dostlar

Elimde Latest stable: 2.2.10 Patch 1 xenforo lisansı var ama destek süresi dolmuş durumda. 1 yıl uzatma için 55 dolar istiyor. Ben kullanmıyorum artık lisansı. E mail ile birlikte devretmeyi düşünüyorum. 800 TL ye vereceğim ihtiyaçtan dolayı düşünen olursa mesaj atabilir.

Elimde Latest stable: 2.2.10 Patch 1 xenforo lisansı var ama destek süresi dolmuş durumda. 1 yıl uzatma için 55 dolar istiyor. Ben kullanmıyorum artık lisansı. E mail ile birlikte devretmeyi düşünüyorum. 800 TL ye vereceğim ihtiyaçtan dolayı düşünen olursa mesaj atabilir.
benimle iletişime geçer misin?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.