Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Üyeyi Banladığım Zaman

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, bir üyeyi banladığım zaman direkt olaran banlandı ikonu alsın istiyorum bunu nasıl atayabilirim kendisine?

Merhaba,

Tam ne bir şekilde anlatım yapabilirmisiniz. İcon derken neresinde bulunucak kullanıcı adının yanında mı avatardamı belirtebilirmisiniz.

Bunun icin sistemden kodlama yapılması lazım ajax ile.Aynı ajax bildirimleri nasıl geliyorsa banlandığı zaman ajax ile bildirim gönderilir ancak nasıl yapılır hiç bilmiyorum.

Merhabalar, bir üyeyi banladığım zaman direkt olaran banlandı ikonu alsın istiyorum bunu nasıl atayabilirim kendisine?

merhaba şu eklenti işinizi görür

bu da benim çevirdiğim türkçe yaması

Yasaklı uye grubu olustur. yasaklı uyeye nerelerı kısıtlamak ıstıyorsan gereklı ayarları yap.

gorunum oncelıgını yenı uye oncelık sayısında yuksek yap.

mesala yenı uye 100 ıse

banlı uyeyı 110 yap ıslem tamamdır.

Maalesef olmuyor. Kullanıcı gruplarını oluşturdum, banner seçtim, görünüm önceliğini de verdim ama banner değişmiyor.

Bannerin değişmesi için ne yapmalıyım?

emirrasit emirrasit abim sağ olsun hemen halletti, işi gücü rast gelsin. Herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymadan direkt olayı çözdük.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.