Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Üyeye Göre Mavi Tik

Hocam yaptım. Teşekkürler. Başka bir eklenti istediğin üyeye mavi tik yapmanı sağlıyor. ;

Yalnız bir sorun var. Üyenin grup rengine göre mavi tik rengi veriyor. Örneğin; üye adminse kırmızı renkte. Mavi tikte kırmızı oluyor.

Ben herkes için sabit mavi tiki bu yapmak istiyorum.

Bir de üzerine geldiğimizde xxxxx üye is verified member yazıyor.
Doğrulanmış Profil yazmak istiyorum. Nasıl yaparım?

Hocam yaptım. Teşekkürler. Başka bir eklenti istediğin üyeye mavi tik yapmanı sağlıyor. ;

Yalnız bir sorun var. Üyenin grup rengine göre mavi tik rengi veriyor. Örneğin; üye adminse kırmızı renkte. Mavi tikte kırmızı oluyor.

Ben herkes için sabit mavi tiki bu yapmak istiyorum.

Bir de üzerine geldiğimizde xxxxx üye is verified member yazıyor.
Doğrulanmış Profil yazmak istiyorum. Nasıl yaparım?

dil paketi ıcınde arama yapın, is verified member yazıp ara deyın cıkan sonucu ıstedıgınız gibi duzenleyın.
ıkon renk olayına gelıncede tema ozellıklerı kısmına bakın eklentının renk destegı var ıse oradan guncelleyın yok ıse yenı bir konu acın doğrulanmıs uye rozetını xxx rengınde her alanda gostermek ıstıyorum yazın. kod entegresı gerekebılır o konu hk. bılgım yok maalesef.

ek olarak; size vermıs oldugum eklentıde hem ıcon hem resım hemde alt bilgi desteği vardı. kolay yol var ıken neden zoru tercıh ettınız onuda anlamadım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.