Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Üyelik Süresi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Asu

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Forumda kalan üyelik süresini gösterebileceğimiz bir eklenti bilen var mı

Şöyle ücretli bir eklenti var ve özelliklerinde şunu yazıyor. Kendim denemedim ama test etmek isteyebilirsiniz.

Expired upgrades are displayed as a list that is searchable by user name

• Beğen
Tepkiler: Asu
Kullanıcılar burdan grebiliyor ama siz ayrıca mı görmek istiyorsunuz?

7192

• Beğen
Kullanıcılar burdan grebiliyor ama siz ayrıca mı görmek istiyorsunuz?

Ekli dosyayı görüntüle 7192

Bunun için ödeme profili açmak gerekiyor sanırım hocam ben Paypal ile çalışmak istemiyorum sadece kayıt olduğu tarihten itibaren bitiş süresini profilinde görsün yeter benim için (geri sayım gibi)

Şöyle ücretli bir eklenti var ve özelliklerinde şunu yazıyor. Kendim denemedim ama test etmek isteyebilirsiniz.

Teşekkür ediyorum şimdi inceledim ama bu da ödeme profiline bağlı çalışıyor sanırım

netr0n netr0n hocam sizle konuyla ilgili iletişime geçeceğim sanırım hazır olarak böyle bir eklenti yok

Benim yaptıüım gibi yapın sizde.
Önce Aboneliğinizi paybal olarak seçin.

account_upgrades dosyasını açın

Bul:
Kod:
<xf:button type="submit" icon="purchase" />

Değitir:

Kod:
<!--- iptal<xf:button type="submit" icon="purchase" />--->

Bu şekilde hem aboneler süresini görür hemde k.kart sistemi iptal edilmiş olur. Ban havale yoluyla işlem yapıyorum. Aboneliklere alıyorum süresi birtince kendi bitiyor.
7206

• Sev
Önce orjinal kodları kopyala txt içine kaydet.
38.satır idi ama versiyon sonrası 39 olmş.
Kod:
 <xf:button type="submit" icon="purchase" />
                                            <xf:else />
                                                <!--- iptal<xf:button type="submit" icon="purchase" />--->

Yaptığın her işlemi ajandana not et.

7208

htsumer htsumer çok teşekkür ediyorum, söylediğiniz gibi yaptım hiçbir sorun yok şuan

Son sorum, üyelik bittiğinde siz manuel olarak mu kullanıcı grubunu değiştiriyorsunuz yoksa terfi kısmından mı yapıyorsunuz, ücretli üyeliklerde bu ayarı göremedim çünkü..

X gruba alıp anone bitimi x gruptan asıl gruba yani kayıtlı üyeliğe düşüyor

• Sev

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.