Neler yeni

Nasıl yapılır ? Üyelerin Seçilen Foruma Konu Açmasını ve Yazmasını Engelleme

Çilekli Soda

xFanatik
xF 1 kullanıcı
Merhaba,

öncesinde google sordum ama, farklı sonuçlar çıktı karşıma. Kurallar adında bir forum bölümüm var, buna mesajları kapattım ancak bende yazamıyorum yönetici olduğum halde. Screenshot acaba bu özelliği aktif edip, konuyu açtıktan sonra kitleyerek mi, kullanıcıların işlem yapmasını engelliyoruz? gerçi bu da saçma olur, mesaj atamazlar ama konu açabilirler bu alana. bi ufak destek atarsanız çok mutlu olacağım : )

netr0n

XenGenTr
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Admincp->Forumlar->Kategori ve forum izinleri İşlem yapacağınız forumu seçin. Kullanıcı gruplarına tek tek tıklayıp Yeni konu açabilir mi? ve Cevap yazabilir mi? alanlarını hayır olarak seçip kayıt edin. Bunu admin grubu hariç tüm üye grupları için yapmalısınız.

Çilekli Soda

xFanatik
xF 1 kullanıcı
Admincp->Forumlar->Kategori ve forum izinleri İşlem yapacağınız forumu seçin. Kullanıcı gruplarına tek tek tıklayıp Yeni konu açabilir mi? ve Cevap yazabilir mi? alanlarını hayır olarak seçip kayıt edin. Bunu admin grubu hariç tüm üye grupları için yapmalısınız.
cevabınız için teşekkür ederim. dediğiniz şekilde işlem yaptım Screenshot ancak yine de konu açamıyorum.