Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Üyelere kazanç sağlayan mod var mı?

HayvanSever

xFanatik
Kullanıcı
Merhaba. Üyelere kazanç sağlayan mod var mı?
Örneğin şu kadar mesaj, konu sayısı olan üyenin profilinde TL biriminden kazanç belirtecek bir mod.
Umarım anlatabilmişimdir.

Mobil olduğum için tam kontrol edemedim ama şöyle bir eklenti mevcut;

ClayXv ClayXv bu da güzel. Takip edince, yorum yapınca şu kadar kredi kazanırsınız gibisinden güzel bir eklenti. Yalnız şurada dediğim gibi Forum içi bakiye sistemi? üyeler hesaplarına miktar yatırabilip, bu miktarlşarı birbirlerine site içinden yollayabilmeliler. Örneğin A kullanıcısı hesabına 100 TL yatırdı. Bu 100 TL benim hesaba otomatik yattıı an A kullanıcısının hesabında otomatikman 100 TL gözükmeli. Bu 100 TL'yi ister parça parça, ister tam istediği kullanıcıya gönderebilmeli. Diyelim bir kullanıcı 70 tl parasını çekmek istediğinde, parasını profilinden belirttiği hesaba anında yollayıp, profilinde çektiği miktar düşmeli. Tabi bu işlemlerin hepsi, para çekme yatırma onayları admin onayından geçmeli.

Yoksa trlink ne kullanıyor ? Demek ki var.
Benim cevap vermeme gerek kalmamış, kendin yazmışsın zaten.

Benim cevap vermeme gerek kalmamış, kendin yazmışsın zaten.

Öğrenmeseydim cevap veremeyecektim ve senden cevap bekliyor olacaktım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.