Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Üye olmadan foruma erişememe

Fetih Tim

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Bugün bir siteyle karşılaştım scripti xenforo değildi sanırım. CyberzHack site bu. XenForo'da bu sitede oldugu gibi bir şey yapılabilir mi? Hangi dizine gidilmek istenirse istensin üye olmadan erişim sağlanamıyor.

Nasıl yapılır ? Üye olmadan foruma erişememe

Bugün bir siteyle karşılaştım scripti xenforo değildi sanırım. CyberzHack site bu. XenForo'da bu sitede oldugu gibi bir şey yapılabilir mi? Hangi dizine gidilmek istenirse istensin üye olmadan erişim sağlanamıyor.
Kullanıcı gruplarında istediğiniz kullanıcı grubuna girerek yetkileri düzenleye bilirsiniz, örneğin forumarı göre bilir mi ? HAYIR ;)
Forumun altyapısı Mybb yaklaşık 2 hafta önce siteyi arkadaşa ben kurmuştum sadece konuları üye olmadan göstermiyor onu kastediyorsanız kullanıcı grupları izinlerinden ayarlaman gerekiyor

Kullanıcı gruplarında istediğiniz kullanıcı grubuna girerek yetkileri düzenleye bilirsiniz, örneğin forumarı göre bilir mi ? HAYIR ;)

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.