Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Üye eklentisi nasıl düşürülür?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

trakyamuzik

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar..
Çok aradım ama bulamadım özür.. benmi bulamadım?

Neyse.. MP3 rar gibi eklentisi var üyeler dolduruyor nasıl önüne geçeriz.. ?
50 MB vermek istiyorum..
Saygılar

Ben hiç bir şey anlamadım kusura bakma. Ne yapmak istediğini daha açık yazar mısın ? uzantısı .rar olan bir eklentiyi üyeler ekleyemesin mi istiyorsun ?

Eklentinin uzantısını, büyüklüğüne ve sayısını şuradan düzenleyebilirsin.

/admin.php?options/groups/attachments/#attachmentMaxFileSize

admin panelde kullanıcı gruplarına tıklayarak gerekli izinleri sağlayabilirsiniz.Orada maksimum dosya yükleme boyutu gibi bir seçenek olması lazım.

tüm kullanıcıları etki ediyor? sadece register üye
tüm register kullanıcıları etkiliyor. Yani tüm üyeler için geçerli bir ayar.

admin panelde kullanıcı gruplarına tıklayarak gerekli izinleri sağlayabilirsiniz.Orada maksimum dosya yükleme boyutu gibi bir seçenek olması lazım.
tahminle değilde kontrol edip öyle yorum yapsak daha doğru olacak diye düşünüyorum.

Gruplardan sadece eklenti ekleme yetkisi veriliyor, dosya türü veya büyüklüğü ile ilgili herhangi bir düzenleme yok.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.