Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Uyarı İçin Yardım Edermisiniz

TheHypnosis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Adsız.png

Uyarı Yöneticisinden Nasıl Bu Şekilde Bir Anasayfa mesajı oluşturabilirim dümdüz birşekilde çıkıyor malesef başlık kısmının arkaplan rengi ve arada ayraç nasıl yapılabilir

bu ısınızı gorur

Admin CP - İletişim Yolları - Uyarı Yönetici - Uyarı ekle diyerek uyarılarınızı kullanıcılara, ziyaretçilere veya diğer kriterlere göre ayarlayarak yayınlayabilirsiniz.

Uyarılarınızı şekillendirmek için ise: uyarı eklemeden Görünüm tarzında

Diğer, özel CSS sınıf adı kullanarak < seçerek istediğiniz classı yazın örn: duyurum1
daha sonra extra.less gelerek
.duyurum1{
background-color:black;
color:yellow;
font-size:12px;
}

örneklerini kullanarak cssle duyurunu ana sayfada geliştirin. Eğer kategorilerde sadece kullanmak isterseniz üstteki eklentiyi kullanın.

Admin CP - İletişim Yolları - Uyarı Yönetici - Uyarı ekle diyerek uyarılarınızı kullanıcılara, ziyaretçilere veya diğer kriterlere göre ayarlayarak yayınlayabilirsiniz.
Kesinlikle çok güzel bir eklenti. Şahsen kendi forumunda bazı kategorilerde gayet başarılı bir şekilde kullanıyorum :)

F21993D2-0304-4B7F-BCB7-5CB52EAFD878.jpeg

Uyarılarınızı şekillendirmek için ise: uyarı eklemeden Görünüm tarzında

Diğer, özel CSS sınıf adı kullanarak < seçerek istediğiniz classı yazın örn: duyurum1
daha sonra extra.less gelerek
.duyurum1{
background-color:black;
color:yellow;
font-size:12px;
}

örneklerini kullanarak cssle duyurunu ana sayfada geliştirin. Eğer kategorilerde sadece kullanmak isterseniz üstteki eklentiyi kullanın.

Adminim Şu Şekilde Uyarı Yöneticisine Ekliyorum Extra.less'i de ekledim

Kod:
<table class="tborder" cellpadding="6" cellspacing="1" border="0" width="100%" align="center">
<tbody><tr>
    <td class="tcat">Site.Com</td>
</tr>
<tr>
    <td class="alt1">Tasavvuf gibi bir çok konuyla sizlerleyiz.
<p>
Yayınlanan konular bilgi amaçlıdır.
<b>Sitemizde cep telefonu, mail adresi ve diğer paylaşım platformları adresleri paylaşmak (özel mesaj yoluyla da olsa) yasaktır. Tespiti halinde uyarılmaksızın siteden uzaklaştırılır.</b>
Bunun dışında site üyelerinin kendi aralarında yaptığı ve sistemimizin tespit edemediği tüm bilgi alış-verişinden site.Com sorumlu değildir.
</p><p></p></td>
</tr>
</tbody></table>

başlık kısmı arkaplan renk değiştirmek ve ayraç ile bölmek istiyorum

Adminim Şu Şekilde Uyarı Yöneticisine Ekliyorum Extra.less'i de ekledim

Kod:
<table class="tborder" cellpadding="6" cellspacing="1" border="0" width="100%" align="center">
<tbody><tr>
    <td class="tcat">Site.Com</td>
</tr>
<tr>
    <td class="alt1">Tasavvuf gibi bir çok konuyla sizlerleyiz.
<p>
Yayınlanan konular bilgi amaçlıdır.
<b>Sitemizde cep telefonu, mail adresi ve diğer paylaşım platformları adresleri paylaşmak (özel mesaj yoluyla da olsa) yasaktır. Tespiti halinde uyarılmaksızın siteden uzaklaştırılır.</b>
Bunun dışında site üyelerinin kendi aralarında yaptığı ve sistemimizin tespit edemediği tüm bilgi alış-verişinden site.Com sorumlu değildir.
</p><p></p></td>
</tr>
</tbody></table>

başlık kısmı arkaplan renk değiştirmek ve ayraç ile bölmek istiyorum

Extra.less ' e sadece şunu ekledim oldu fakat bu sefer görünümden duyuru1 yazmama gerek kalmadı bir sorun teşkil edermi

Kod:
.tcat
{
    background: #869BBF url(../../images/gradients/gradient_tcat.gif) repeat-x top left;
    color: #FFFFFF;
    font: bold 11pt verdana, geneva, lucida, 'lucida grande', arial, helvetica, sans-serif;
}

Hayır etmez duyuru bölümünde html kullanabildiğiniz için gerekli classları cssde (extra.less) gösterdiğinizde sorunsuz devam edecektir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.