Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

User Banner problemi

mehmetcan21

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba,

Sadece 3 günlük XenForo tecrübesiyle bir yola çıktım fakat tıkandım kaldım.

2.0 versiyonunu kullanıyorum, fotoğraf tarzı banner için extra.less kısmında şöyle bir komut kullandım

Kod:
.userBanner.Founder
{
border-color: #FF8C00;
color: #FF8C00;
text-shadow: 0 2px 9px #FFA500, 0 0 6px #FF8C00;
background: url("/banners/founders.png");
}

ve daha sonrasında aldığım sonuç bu oldu;

nbModB.png

(Fotoğraf linki: https://i.hizliresim.com/nbModB.png)

Buraya kadar herşey normal görünebilir fakat fotoğraf neredeyse hiç görünmüyor, banner olarak yerleştirmek istediğim fotoğrafın orjinal hali bu:

an3Rvg.png

(Fotoğraf linki: https://i.hizliresim.com/an3Rvg.png)

Ne yapmam lazım bilmiyorum, Google'ı talan ettim, burayı da aynı şekilde fakat hiçbir şey bulamadım.

Ne yapmalıyım? :)

Son düzenleme:
Merhaba,

Background kısmının hemen altına aşağıda verilen kodları ekleyiniz.
CSS:
    background-repeat: no-repeat;
    height: 32px;
    width: 174px;

height: yüksekliğini ve width : genişliğini ayarlamaktadır. Bunu kendi bannerinize göre ayarlıyabilirsiniz.

Merhaba,

Background kısmının hemen altına aşağıda verilen kodları ekleyiniz.
CSS:
    background-repeat: no-repeat;
    height: 32px;
    width: 174px;

height: yüksekliğini ve width : genişliğini ayarlamaktadır. Bunu kendi bannerinize göre ayarlıyabilirsiniz.
Hocam ellerinize sağlık çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardınız, allaha emanet olun.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.