Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Url ile avatar yükleme

retrodogukan

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Imagick PERL olmasına ve aktif olmasına rağmen .gif avatarları upload etmiyor. Ozz ve JML Gif avatar eklentilerini sırayla aktif edip denedim onlarda da çözüm olmadı. Bende url ile yüklesem olur mu diye düşündüm ama Google'da sadece 7.3PHP ve 2.1.10 sürümleri için eklenti mevcut. Ne yapacağımı bilemiyorum.

Imagick PERL yüklü olduğunu nasıl doğruluyorsunuz ?

Hostingime ticket açtım yüklü dediler ayrıca o seçenek kapalı değil açık seçebiliyorum
Bu şekilde panelinizde seçilimi ? bazı arkadaşlar bu işi sadece sunucu ile alakalı olduğunu düşünüyor... Siteninde ayarlarını açmanız lazım..
Ama sanırım siz yükleniyor gif oynuyor ama almıyor yükleme hatasından bahsediyorsunuz galiba.. eger o tür bir hata alıyorsanız mesela ben gif avatarları chromeden yükleyemiyorum son chrome güncellemesinden sonra gif avatar seçiyor hata diyor veya boyut yüksek diyor.. halbuki öyle birşey yok bende .. ama başka tarayıcıdan mesela edgeden sorun çıkarmıyor..
ben yinede resimi hatırlatma olarak atayım kolay gelsin.. umarım sorununuz çözülür..

Adsız.png

Bu şekilde panelinizde seçilimi ? bazı arkadaşlar bu işi sadece sunucu ile alakalı olduğunu düşünüyor... Siteninde ayarlarını açmanız lazım..
Ama sanırım siz yükleniyor gif oynuyor ama almıyor yükleme hatasından bahsediyorsunuz galiba.. eger o tür bir hata alıyorsanız mesela ben gif avatarları chromeden yükleyemiyorum son chrome güncellemesinden sonra gif avatar seçiyor hata diyor veya boyut yüksek diyor.. halbuki öyle birşey yok bende .. ama başka tarayıcıdan mesela edgeden sorun çıkarmıyor..
ben yinede resimi hatırlatma olarak atayım kolay gelsin.. umarım sorununuz çözülür..

Ekli dosyayı görüntüle 13394
Hocam o seçenek seçili aktıf hata.PNG
Dün 1-2 kere değiştirebildim ama bugün böyle olmaya başladı

Admincp ana sayfada bunun Sunucu ortam raporu alanında ne görünüyor durum bir ekran görüntüsü ekler misiniz.

Hayır bu alan değil admincp ana sayfada biraz aşağıda bulunan Sunucu ortam raporu alanından.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.