Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? ufak bi soru Kullanıcı paneline hoşgeldin

KiraAmora61

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabaa,

1663278143504.png

Şu nick boyut otamatik düzeltme yok mu?

Şimdiden teşekkürler. <3

Merhabaa,

Ekli dosyayı görüntüle 20801

Şu nick boyut otamatik düzeltme yok mu?

Şimdiden teşekkürler. <3
Size tavsiyem xenforo nun forum dosyaları ve satın aldığınız temanın tasarımı ve dosyaları İLE oynamamanız yönünde olacaktır. Dosyalara herhangi bir dıştan müdahale ileride versiyon yükseltmelerinde size çok büyük sorunlar yaşatabilmektedir.

Bırakın onu forumun normal ve genel ayarlarıyla bile oynamıyorum. 5 sene önce ayarladım. O şekilde duruyor.

İlla ki ben oynayacam diyorsanız. Lisansınız dahilinde bir tane daha domaininize demo sürüm kurma hakkınız var. demo.domaininiz.com şeklinde bir tane boş forum kurun bütün çalışmalarınızı bozma değiştirme vesaire orada yapın. Mevcut projenizi riske atmayın. Sizin mesajlarınızı takip ettiğim kadarıyla forumunuz İLE çok oynuyorsunuz. Bu tip ilk kurulumları oynamaları tasarımcı olacaksanız denemeleri demo forumunuzda yapın.

• Beğen
Tepkiler: Sis
İlla ki ben oynayacam diyorsanız. Lisansınız dahilinde bir tane daha domaininize demo sürüm kurma hakkınız var. demo.domaininiz.com şeklinde bir tane boş forum kurun bütün çalışmalarınızı bozma değiştirme vesaire orada yapın. Mevcut projenizi riske atmayın. Sizin mesajlarınızı takip ettiğim kadarıyla forumunuz İLE çok oynuyorsunuz. Bu tip ilk kurulumları oynamaları tasarımcı olacaksanız denemeleri demo forumunuzda yapın.
Merhaba öncelikle

Foruma neden satın alayım?
ben sadece Deneme kullanıyorum kendim forum ihtyac kurdum para satmayı qelmedim. Geliştirmek amacı öğrenmek
Şimdide teşekkürler.

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.