Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Üye Çıkış Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

muratkurt

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba, arkadaşlar sitede tarayıcı üzerinden giriş yapıldıktan 2,3dk sonra kendiliğinden çıkış yapıyor.

Bazen daha erken yapabiliyor mesela giriş yaptım site içerisinden bir sayfadan başka bir sayfaya geçtim diyelim çıkış yaparak geçiyor o sayfaya. Bunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilecek varmı?

Not: Tüm eklentileri devre dışı bıraktım, önbellek temizliği yaptım fakat durum değişmedi.

Son düzenleme:
Session Timeout süresi nedir sitenizde?

Admincp->Kayıtlı Kullanıcı Seçenekleri->Çevrimiçi Durumu Zaman Aşımı

Aşağıdaki kodu Library->config.php dosyanızın içerisine kayıt edip dener misiniz?

Kod:
$config['cache']['cacheSessions'] = true;

merhaba aynı sorun bende de var çıkış yap diyince uzun süre yapmıyor malesef Library->config.php bende yoktum oluşturup terkarr dan attım verdiğiniz kodu ekledim ama hala çıkış yapmıyor malesef :(

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.