Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Türkçe kullanıcı adı alma engellenebilir mi?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

SelamT

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba,

Sitemde XPress ile Wordpress entegre edili.
Siteye üye olanlar Wordpress tarafına da üye oluyor ama XenForo'da Türkçe karakter kullanılınca, Wordpress tarafına ne yazık ki kayıt atılmıyor.
XenForo sisteminde Türkçe kullanıcı adını almayı engelleyebilir miyiz?

Teşekkürler

7102

Sayısal karakterler ile kayıt olmuş bir kullanıcı, görüldüğü üzere link etmemiş :(

7103

Aynı şekilde Türkçe karakter içerini de :(

Xpress her güncellemede işi biraz daha karmaşık hale getiriyor. Kurması bir dert güncellemesi bin dert. :D

Türkçe karakter veya rakamlı üye isimleri ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Bende de bütün üyeler link edilmedi ve bu işin mantığını ben çözemedim ama tahminim yakın zamanda wordpress tarafına girenleri veya mesajı olanları link ediyor.

Hocam tek gözüme çarpan onlar idi sistemden link edilmeyen.
Ben kodla da link ederim gerekirse ama bu sefer sistemin işleyişinin çok anlamı kalmıyor gibi.
:(

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.