Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Tr Koder Menşei Olsun

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bizde artık Türk Eklenti desteğimiz olsun. Ben kod yazamam ama yazan arkadaşlar mutlaka vardır.
Örneğin resim eklendiğinde stamp vurma olayını parayla satıyorlar. Neden biz yapamayalım...Buna benzer bir sürü eklenti var. Biz yapalım biz satalım..Olmazmı :)

Bizde artık Türk Eklenti desteğimiz olsun. Ben kod yazamam ama yazan arkadaşlar mutlaka vardır.
Örneğin resim eklendiğinde stamp vurma olayını parayla satıyorlar. Neden biz yapamayalım...Buna benzer bir sürü eklenti var. Biz yapalım biz satalım..Olmazmı :)
Tabiki var neden olmasın :D ama keşke her şey sizin anlattığınız kadar kolay olsa. Bize xengentr olarak bilgimiz,kapasitemiz yettiği kadar zaten eklenti,tema vb değişimler yapıpı sizler için yayınlıyoruz. Bunun bizim dışımızda xenforo için Türkiyede eklenti yazan kişi sayısı çok sınırlı. Bu yapmadıkalarından mı tabiki hayır öyle koderlar vbarmı Türkiyede xenforo yeniden yazar ama her insanın bir kendi alanı,dalı hobisi var.Bu nedenlede xenforo için eklenti yazan kişi sayısı çok sınırlı ne yazık ki.

Tabi bir çogu bu işten eklemk yiyen kişiler şimdi geçimini bu işten sağlanayn birine al bunu yaz dersen sanırım uğraşmaz bile çünkü onların yaptıkları işler daha büyük ve daha büyük paralar kazanmaya yönelik. Örneğin gelin bana bana özel bir tem tasarlayın deyin sallıyorum şu an verilecek fiyat en az 3000TL. E adam bu işten geçim sağlıyor ise 50 tl 100 tl eklenti ile uğraşmaz ne yazık ki.

Biz yapıyoruz ama bu bizim için bir hobi ve yaptığım tüm eklentilerde şu ana kadar ücretsizdi kimi zaman ücretsiz temalarda yapıp yayınlıyoruz çünkü bu site gelir elde etmek için açılmış bir site değil,ticari bir failiyeti yok.

Bizimde bir kapasitemiz var ne yazık ki PHP olayında açıkcası çok iyi değiliz bir komut ve bir satır kod için iki gün uğraştığımı söylesem yeterli sanırım size :D...
Kısacası işte forum işte sistem yapmak isteyen var ise biz desteğe hazırız forumu istediğini kullanıp yayınlayabilir,satbilir eklentisini kimseti bu konuda kısıtlamıyoruz kesinlikle.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.