Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Titan Tema İconlar gözükmüyor YARDIM

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

_king_

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
titan temasında aşağıdaki gibi iconlar gözükmüyor

iconsorun.jpg

Bu durumun sorunu şu; Tema 2.1.x xenforo sürümüne uygun değil. XenForo sürümünüze göre tema yükleyin.

yani bu tema ne istiyor bana atabilirmisiniz

Temanın bir şey istediği yok sizden. XenForo sürümünüzle uyumlu değil. Yukarıda yazdık. XenForo 2.1.x sürümü kullanıyorsanız ve temanızda 2.1.x sürümüne uygun değilse fontawesome sorunları alırsınız. 2.1.x FontAwesome pro kullanıyor bu yüzden simgeler de sorunlar meydana geliyor.

bunu nasıl düzeltebilirim onu soruyorum : Xenforo .2.1.0 bu yüklü şuanda bu titan teması için napmam gerekiyor yani

bunu nasıl düzeltebilirim onu soruyorum : Xenforo .2.1.0 bu yüklü şuanda bu titan teması için napmam gerekiyor yani

Sitenin her yerinde iconlar bulunur yani bunu bütün şablonlarda size tek tek gösteremeyiz. Temanın neresinde özel iconlar var bunların analizini sizin yapmanız lazım. Tema uyumsuz diyoruz. "Kullandığınız xenforo sürümüne uyumlu tema kurun" diyoruz. Yani bu konuda özel bir destekte vermem mümkün değil. Tema zaten ücretli bir tema, son versiyonunu yükleyin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.