Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ticaret eklentisi

kacmaz

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba xenforo 2 için free TİCARET eklentisi var mı acaba yada uygun bir fiyata teşekkürler

Free yok, hepsi ücretli ne yazık ki.

Bakın eklentiler,temalar,hatta ve hatta xf için asla çok pahalı,yada ucuz,kullanın,kullanmayın. Gavur,Türk,müslüman,hırıstiyan v.s v.s demek ne bize yakışır nede çeveremizde bulunan arkadaşlarımıza.
Ortada bir emek var adam yazmış demişki kardeşim benim emeğimin degeri olarak şu kadar deger biçtim ve satıyırum alırsın almazsın sen bilirsin.
Bunu eleştirmek yada sen çok pahalı satıyorsun al sana xxx demek hiç etik değil ne yazık ki. Ha siz kullanırsınız ,kullanmazsınız bu bizi bağlamaz, bu tamami ile sizin sorumluluğunuzda.
Düşüncelerinizede saygı duyuyor ama katılmıyorum. Yönetici abimizde size büyütecek bir şey dememiş,demek ki bir şekilde sizin bu söylemleriniz gözüne batmış ve sizi uyarmış. Bu durumda uzatacak bir durum göremiyorum ben. Sonuçta yönetici o o şekilde uygun görmüş ve yazmış.
Bunu eleştire bilirsiniz şu an yazdıklarınız gibi bu hakkınız elbette var ama böyle basit şeyler için bence hiç gerek yok. Buna zaman ayırmak yerine daha olumlu şeylere zaman ayırın kafa yorun. Bakın pahalı diyorsunuz kendinizi geliştirin siz yazın işte,ne güzel örnek eklentiler,arşivler var piyasada mis gibi.
Uzun uzun yazmaya gerek yok bence,konu burda kilitlenmiştir...

Kilit açılmıştır,konu size ait değilmiş. Gereksiz mesajlar silinmiştir...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.