Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü thread_view şablonu düzenleme problemi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Mezarkabul

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Xenforo 2.0.9 kullanıyorum. thread_view şablonununda düzenleme yaptıktan sonra kaydet butonuna tıkladığımda resimdeki uyarı ile karşılaşıyorum.

1574092888642.png

Diğer şablonlarda böyle bir uyarı çıkmıyor. Ayrıca hiçbir değişiklik yapmadan direkt kaydet butonuna tıkladığımda da bu uyarı ile karşılaşıyorum. Farklı internet tarayıcılarından da denedim yine aynı hatayı verdi. Çerezleri temizledim yine aynı hatayı verdi.

Direk görünen bir neden yok. Bundan sonra host sağlayıcınız ile alakalı bir durum muhtemelende mod_security etkin olabilir. mod_security kapattırmayı deneyin,kapatmayacak olur ise en azında deneyene kadar bir kaç saatliğine bunu isteyin derim.
Teşekkür ederim. Yarın arayayım. :) İnşallah çözülür. :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.