Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Teşekkür ederim

bozkurt

Aktif kullanıcı
XGT 2 kullanıcı
Web sitesi
www.definemekani.com
cümleten selamünaleyküm hayırlı akşamlar,

sitemin sürüm yükseltme konusuna yardımcı olan ve uzun uzun vakit ayırıp işlem bitene kadar sabırla uğraşan @protteydrosse üstat a teşekkür ederim. hiç sıkılmadan tüm aşamalarda yardımcı oldu. eline emeğine sağlık.

sonrasında, bana yol gösteren @Ugur ve @netr0n üstatlara da ayrıca teşekkür ederim.

destek sitenizin çok güzel olduğunu belirtmek ister aradığımız bir çok şeyin bulunuyor olmasından dolayıda tüm forum ekibine teşekkür ederim.

netr0n

XenGenTr
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
netron.web.tr
cümleten selamünaleyküm hayırlı akşamlar,

sitemin sürüm yükseltme konusuna yardımcı olan ve uzun uzun vakit ayırıp işlem bitene kadar sabırla uğraşan @protteydrosse üstat a teşekkür ederim. hiç sıkılmadan tüm aşamalarda yardımcı oldu. eline emeğine sağlık.

sonrasında, bana yol gösteren @Ugur ve @netr0n üstatlara da ayrıca teşekkür ederim.

destek sitenizin çok güzel olduğunu belirtmek ister aradığımız bir çok şeyin bulunuyor olmasından dolayıda tüm forum ekibine teşekkür ederim.

Sorununuzu çözdüğünüze sevindim. Burası destek platformu, sadece yöneticilerin değil üyelerinin de birbirlerine yardımcı olduğu bir forum. @protteydrosse eline sağlık ;)

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap