Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Terfi sistemi sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

smhzhl

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar;

Siteye kaydolan birisi direk aktif üye rankına sahip oluyor terfi sisteminde 50 mesaja ulaşınca elit üye olması gerekiyor evet oluyor fakat aktif üye rankı gitmiyor kalıyor
ne yapabilirim ?

eTiKeT™ eTiKeT™, Hocam eywallahda kullanici ornek a rutbesini aldi 50 mesajda sonra 100 mesaja ulasinca b rutbesi geliyor ama a rutbesi silinmiyor duruyor bunu otomatik olarak yapan birsey yokmu xenforo da

eTiKeT™ eTiKeT™, Hocam eywallahda kullanici ornek a rutbesini aldi 50 mesajda sonra 100 mesaja ulasinca b rutbesi geliyor ama a rutbesi silinmiyor duruyor bunu otomatik olarak yapan birsey yokmu xenforo da
/admin.php?options/groups/users/ sayfasından şu seçeneği devre dışı bırakıp dener misin ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.jpg
    Screenshot_5.jpg
    89.3 KB · Görüntüleme: 34
mkucuksarı hocam cevap alamadım bunun amacı nedir
Sadece şu mesajımdaki ayarı kontrol edin, belki istediğiniz sonucu alabilirsiniz dedim.

Üye rantı kullanmadığım için test edemiyorum ne yazık ki

Sadece şu mesajımdaki ayarı kontrol edin, belki istediğiniz sonucu alabilirsiniz dedim.

Üye rantı kullanmadığım için test edemiyorum ne yazık ki
yaptım ama bu sadece başlığı gizliyor. benim demek istediğim şu

örnek bir kullanıcı 100 mesaja ulaşınca ona platin üye rankı verdik aynı üye 200 mesaja ulaşınca ona altın üye rankı verdik 2 tane rank olmuş oldu 1. verdiğimiz platin üye rankı gitmedi duruyor bunu otomatik kaldıracak sistem yokmu

yaptım ama bu sadece başlığı gizliyor. benim demek istediğim şu

örnek bir kullanıcı 100 mesaja ulaşınca ona platin üye rankı verdik aynı üye 200 mesaja ulaşınca ona altın üye rankı verdik 2 tane rank olmuş oldu 1. verdiğimiz platin üye rankı gitmedi duruyor bunu otomatik kaldıracak sistem yokmu
Demek ki önerim çözüm olmadı :( Farklı bir şey aklına gelirse yazarım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.