Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Template Errors Hatası

public:post_macros: parse_url() expects parameter 1 to be string, array given (src/addons/XenMax/HideLinkGuests/Repository/CheckLinks.php:30)
bır degısıklıkmı yaptını hata nedenı yazıyor zaten xenmax hıde lınk

Yapılandırma ayatlarından konuları yapılandır çalıştırı aktif et sonra rebug çek yani upgrade .. bir eklentini yüklerken durdur devam et çekmişsin oda aynı dizine yazmış.. bu hatayı genelde bende alıyordum ben bunu admin.php içinden düzelttim kendi kullanıcı kişisel ayarlarıma göre.. başka türlü nedendende verebilir bu hatayı

Yapılandırma ayatlarından konuları yapılandır çalıştırı aktif et sonra rebug çek yani upgrade .. bir eklentini yüklerken durdur devam et çekmişsin oda aynı dizine yazmış.. bu hatayı genelde bende alıyordum ben bunu admin.php içinden düzelttim kendi kullanıcı kişisel ayarlarıma göre.. başka türlü nedendende verebilir bu hatayı

Kardeş cevap için teşekkür ederim.
konuları yapılandırma kısmı nerede. rebug çekme nedir çok bilgim yok. mümkünse biraz detaylı yazarmısın

Kardeş cevap için teşekkür ederim.
konuları yapılandırma kısmı nerede. rebug çekme nedir çok bilgim yok. mümkünse biraz detaylı yazarmısın
Hocam dikkatli baktımda link gizleme eklentisi sende problem çıkartmış . .null ise o stabil çalışmıyor zaten zorlama . .şunu dene işine yaramaz siten/install. Sonrasında dizini yeniden oluştur de.. iş bitimi panele gir şanlonları birleştir.. sunucu günlük hatasında aynı hatayı basarsa eklentiyi indirdiği yere yaz bunu.. macros şablonunda kodu ne için girdin ? Daha önce oraya işlem yapmışsın . Eklenti şablonuyla sitende daha önce düzenleme yaptıgın şablon hatayı zaten vermiş.. çakışma var.. hide link eklentisimi deaktif et sunucu hatasını temizle bak bakalım hata verecekmi.. ki vermiycek büyük ihtimal .. çünkü eklentideki şanlon kodunu sen macros alanında zaten kullanmışsın yani birşey eklemişsin parametre değerleri çakışıyor.. yanlışım varsa bu hata ile ilgili yorumumda arkadaşlar uyarsın bence.. kaldır o eklentiyi yeniden kurmayı dene ama çözüm buda değil . Net bilen bir arkadaşın yardımcı olması lazım. Hata ortada

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.